بازی دوسر باخت برای جامعه و نظام سیاسی

بازی دوسر باخت برای جامعه و نظام سیاسی

بهاره آروین» مشکل از تعداد ثبت‌نام‌کنندگان اولیه نیست و در دیگر ممالک هم اوضاع کم‌وبیش به همین منوال است. مشکل در ساختاری است که قرار است کاهش این تعداد اولیه به تعدادی محدود و قابل قبول برای برگزاری انتخابات را امکان‌پذیر کند
نامزدهای انتخابات باید پاسخ دهندمساله اصلی آنان حجاب و گشت ارشاد است یا معیشت و فقر

نامزدهای انتخابات باید پاسخ دهندمساله اصلی آنان حجاب و گشت ارشاد است یا معیشت و فقر

شهیندخت مولاوردی» نامزدها باید پاسخ بدهند مساله اصلی برای آنها حجاب و گشت ارشاد است یا اینکه معیشت، زنانه شدن فقر، زنانه شدن اعتیاد، زنانه شدن آسیب‌های اجتماعی، زنانه شدن ایذر، زنانه شدن سالمندی و... هم برای آنها دارای اهمیت است.
جمعه ۰۱ تير ۱۴۰۳ - 2024 June 21
کد خبر: ۷۸۶۴۵
تاریخ انتشار: ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۱۳:۳۵

پیش بینی گرد و خاک برای تهران

مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی ضمن اشاره به وزش باد شدید در هفت استان طی امروز روند حرکت سامانه بارشی در کشور را در روزهای آینده تشریح کرد.

تدبیر24»احد وظیفه در گفت و گو با ایسنا، ضمن اشاره به وضعیت بارشی کشور طی امروز اظهار کرد: بر اساس تحلیل نقشه‌های پیش‌یابی هواشناسی با عبور سامانه بارشی روز یکشنبه (۳۱ اردیبهشت)، در برخی مناطق شمال غرب، دامنه‌های جنوبی البرز، سواحل دریای خزر به ویژه سواحل شرقی آن، دامنه‌های زاگرس مرکزی، مرکز و شرق کشور ابرناکی، رگبار باران گاهی با رعد و برق و وزش باد شدید موقتی پیش‌بینی می‌شود.

وی با اشاره به اینکه روز دوشنبه (اول خرداد) سامانه بارشی در شمال شرق و برخی مناطق شرق کشور فعال خواهد بود، گفت: این سامانه در این مناطق سبب رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید موقتی می‌شود سپس در اواخر این روز از شمال شرق کشور خارج خواهد شد.

مدیر کل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی با بیان اینکه در روز سه شنبه(۲ خردادماه) در اکثر مناطق کشور جو پایدار حاکم می‌شود،اظهارکرد: طی سه روز آینده برای برخی مناطق جنوب شرق کشور در ساعات بعدازظهر و اوایل شب رشد ابر و رگبار و رعد و برق پراکنده پیش بینی می‌شود.

به گفته وظیفه، روز یکشنبه مناطق شرقی خلیج فارس و از روز دوشنبه تا بعداز ظهر سه شنبه مناطق مرکزی و شرقی خلیج فارس مواج پیش بینی می‌شود که در برخی ساعات ارتفاع موج به دو تا سه متر نیز خواهد رسید. در بعدازظهر یکشنبه برای استان‌های مرکزی، قم، قزوین، البرز، تهران، سمنان و شمال اصفهان وزش باد به نسبت شدید پیش‌بینی می‌شود که در برخی نقاط با گرد و خاک همراه خواهد بود.

این کارشناس سازمان هواشناسی در مورد وضعیت جوی تهران طی روزهای آینده اظهار کرد: آسمان تهران در روز دوشنبه (اول خرداد) صاف همراه با وزش باد با بیشینه و کمینه دمای ۳۳ و ۲۰ درجه سانتیگراد و در روز سه شنبه (دوم خرداد) صاف با بیشینه و کمینه دمای ۳۵ و ۲۳ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما: