بازی دوسر باخت برای جامعه و نظام سیاسی

بازی دوسر باخت برای جامعه و نظام سیاسی

بهاره آروین» مشکل از تعداد ثبت‌نام‌کنندگان اولیه نیست و در دیگر ممالک هم اوضاع کم‌وبیش به همین منوال است. مشکل در ساختاری است که قرار است کاهش این تعداد اولیه به تعدادی محدود و قابل قبول برای برگزاری انتخابات را امکان‌پذیر کند
نامزدهای انتخابات باید پاسخ دهندمساله اصلی آنان حجاب و گشت ارشاد است یا معیشت و فقر

نامزدهای انتخابات باید پاسخ دهندمساله اصلی آنان حجاب و گشت ارشاد است یا معیشت و فقر

شهیندخت مولاوردی» نامزدها باید پاسخ بدهند مساله اصلی برای آنها حجاب و گشت ارشاد است یا اینکه معیشت، زنانه شدن فقر، زنانه شدن اعتیاد، زنانه شدن آسیب‌های اجتماعی، زنانه شدن ایذر، زنانه شدن سالمندی و... هم برای آنها دارای اهمیت است.
پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۴۰۳ - 2024 June 20
کد خبر: ۷۸۶۶۸
تاریخ انتشار: ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۱۵:۴۴

مابقی معوقات فرهنگیان کِی به حساب واریز می‌شود؟

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت در خصوص پرداخت معوقات معلمان توضیحاتی ارائه داد
تدبیر24»عباس سلیمی عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در مورد وضعیت پرداخت معلمان حق التدریسی که چندین ماه است حق الزحمه خود را دریافت نکرده اند، اظهار کرد: آموزش و پرورش بخشی از این معوقات را پرداخته کرده است اما بخشی دیگر از آن باقی مانده که باید این مطالبه معلمان را درنظر داشته باشند.
 
وی با بیان اینکه دستمزد معلمان مبلغی زیادی نیست و باید در پرداخت آن تلاش کنند،ادامه داد: چندین بار مسئولان مربوطه را برای توضیحات و پیگیری مطالبات معلمان به مجلس دعوت کردیم و قول دادند تا هرچه سریعتر معوقات مابقی را پرداخت کنند.  
 
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در مورد گمانه‌زنی‌های اخیرارتباط بین پرداخت ومعوقات وتبلیغات انتخاباتی  تصریح کرد: پرداخت انجام شده بخشی از حق معلمان بوده که باید پرداخت شود که اگر این امر تداوم داشته باشد روال عادی کار بوده اما اگر قطع شود می توان برداشت های دیگری از این اقدام داشت.
 
سلیمی بیان کرد: پرداخت حق الزحمه معلمان وظیفه دولت است و باید این کار هر چه زودتر انجام دهد  همانطور که اگر کسی بدهکار باشد باید در پرداخت بدهی خود اهتمام داشته باشد.
 
گفتنی است؛ معوقات حق التدریسی‌های شاغل از مهر تا کنون پرداخته نشده بود و فقط در اواسط هفته گذشته معوقات سه ماهه پاییز پرداخت شد که به دنبال این مساله گمانه زنی هایی مبنی بر تبلیغات انتخاباتی برای این کار مطرح شده بود، البته برخی مسئولان مربوطه اذعان کردند که مابقی معوقات در صورت تخصیص اعتبار جدید پرداخت خواهد شد.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما: