بازی دوسر باخت برای جامعه و نظام سیاسی

بازی دوسر باخت برای جامعه و نظام سیاسی

بهاره آروین» مشکل از تعداد ثبت‌نام‌کنندگان اولیه نیست و در دیگر ممالک هم اوضاع کم‌وبیش به همین منوال است. مشکل در ساختاری است که قرار است کاهش این تعداد اولیه به تعدادی محدود و قابل قبول برای برگزاری انتخابات را امکان‌پذیر کند
نامزدهای انتخابات باید پاسخ دهندمساله اصلی آنان حجاب و گشت ارشاد است یا معیشت و فقر

نامزدهای انتخابات باید پاسخ دهندمساله اصلی آنان حجاب و گشت ارشاد است یا معیشت و فقر

شهیندخت مولاوردی» نامزدها باید پاسخ بدهند مساله اصلی برای آنها حجاب و گشت ارشاد است یا اینکه معیشت، زنانه شدن فقر، زنانه شدن اعتیاد، زنانه شدن آسیب‌های اجتماعی، زنانه شدن ایذر، زنانه شدن سالمندی و... هم برای آنها دارای اهمیت است.
پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۴۰۳ - 2024 June 20
کد خبر: ۷۸۶۷۱
تاریخ انتشار: ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۱۶:۰۱

همراهی نیروی انتظامی در تجمعات شب گذشته تهران

معاون امنیتی و انتظامی استاندار تهران گفت: تمامی نیروهای انتظامی و امنیتی به عنوان خادمان مردم تلاش می کنند تا شیرینی این انتخابات شکوهمند در کام آحاد ملت باقی بماند.
تدبیر24»محسن همدانی با اشاره به اینکه همه باید برای تأمین و حفظ امنیت شهر و استان تهران تلاش کنیم، گفت: از مردم عزیز تهران خواهشمندیم تا منتظر برنامه‌های ستاد انتخاباتی کاندیدای پیروز باشند.
 
همدانی ضمن تبریک به ملت بزرگ و حماسه ساز ایران و همچنین عرض تبریک و آرزوی موفقیت برای رییس جمهور منتخب کشورمان جناب آقای دکتر حسن روحانی، تصریح کرد: شب گذشته شاهد بودیم که تعدادی از مردم عزیز تهران، این پیروزی را به صورت خودجوش جشن گرفته و با حضور در معابر و میادین شهر و شهرستانهای استان تهران به ابراز احساسات پرداختند.


معاون امنیتی و انتظامی استاندار تهران ادامه داد: ما ضمن احترام به مردم بزرگوار و شریف استان تهران از آنان تقاضا داریم، برای جلوگیری از اخلال در نظم عمومی و هرگونه سواستفاده از شرایط موجود، از تکرار چنین حرکت گروهی در سطح شهر و برگزاری هرگونه جشن خودداری کرده و منتظر برنامه های ستاد انتخاباتی رییس جمهور منتخب باشند.


وی تاکید کرد: شب گذشته نیروهای انتظامی با درک احساسات مردم عزیز با بردباری و صبوری شرایط را تحمل کردند و اجازه دادند تا شیرینی این پیروزی به کام مردم باقی بماند و بتوانند به یکدیگر تبریک بگویند.


همدانی با اشاره به این که ادامه این شادی در شب‌های پیش رو باعث اخلال در نظم عمومی شهر و سلب آسایش سایر همشهریان محترم تهرانی می شود تاکید کرد: ادامه این حرکات و اقدامات غیر مجاز بوده و از هرگونه بی نظمی در سطح شهر جلوگیری خواهد شد.


وی خاطرنشان کرد: نیروهای انتظامی همچون شب‌های گذشته ضمن احترام به عامه ی مردم وظیفه دارند با افراد خاطی برخورد و نظم لازم را در سطح شهر و استان تهران تامین نمایند.


بر اساس گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران، وی در پایان گفت: تمامی نیروهای انتظامی و امنیتی به عنوان خادمان مردم تلاش می‌کنند تا شیرینی این انتخابات شکوهمند در کام آحاد ملت گوارا باقی بماند.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما: