نیمی از جامعه میل به مشارکت در حوزه سیاسی ایران را ندارند

نیمی از جامعه میل به مشارکت در حوزه سیاسی ایران را ندارند

تقی آزاد ارمکی - انتخاباتی که در پیش داشتیم در سایه یک مجموعه از محدودیت‌ها بود. محدودیت اول این بود که قرار نیست دوره آقای رییسی نقد شود و از یک طرف باید آن را دوره طلایی قلمداد کنید.
چرا پیروز شدیم و خوشحال نیستیم؟

چرا پیروز شدیم و خوشحال نیستیم؟

محمد حیدری» نگاهی گذرا به رسانه‌های اصول‌گرا، عمق ناکارآمدی و معیوب بودن این گفتمان را نشان می‌دهد. در واقع اصلا نمی‌توان آنها را «رسانه» خواند، آنها نه رسانه! بلکه تعدادی بنگاه خبرسازی و تبلیغاتی هستند
يکشنبه ۲۴ تير ۱۴۰۳ - 2024 July 14
کد خبر: ۱۱۹۳۶۹
تاریخ انتشار: ۰۷ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۸
سیدحسن خمینی:

نفی واقعیت نفی خودمان است

یادگار امام گفت: ما نباید بر کارهای ناممکن پافشاری کنیم، ما باید واقعیت را کنترل و مدیریت کنیم؛ چرا که نفی آن نفی خودمان است.
تدبیر24»حجت‌الاسلام و المسلمین سیدحسن خمینی در دیدار با وزیر، معاونان و کارکنان وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: از گذشته عبرت بگیرید و اگر کار اشتباهی کرده‌اید آن را تکرار نکنیم. واقعیت را باید مدیریت کرد، چرا که نفی آن نفی خودمان است.

وی با بیان اینکه در حوزه ارتباطات باید بر گذشته دقت کنیم، اظهار کرد: ما نباید بر کارهای ناممکن پافشاری کنیم. نمی‌گویم با واقعیات کنار بیاییم اما باید آن را کنترل کنیم. از کارهای خوب نیز باید پند بگیریم که از موارد خوب آن در حوزه ارتباطات، جوانگرایی است که پس از ٤٠ سال رخ داده و امروز شاهدیم که از این رو، مجموعه وزارت ارتباطات از سایر مجموعه‌ها توانمندتر است.

یادگار امام با تاکید بر اینکه یکی از موارد مهم در تاریخ انقلاب، اتکاء به جوانان است، گفت: بر این امر نقاط ضعفی هم مترتب هست، اما اگر این عامل نبود، حرکتی ایجاد نمی‌شد. اگر نیروی جوان را به فکر 
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما: