نیمی از جامعه میل به مشارکت در حوزه سیاسی ایران را ندارند

نیمی از جامعه میل به مشارکت در حوزه سیاسی ایران را ندارند

تقی آزاد ارمکی - انتخاباتی که در پیش داشتیم در سایه یک مجموعه از محدودیت‌ها بود. محدودیت اول این بود که قرار نیست دوره آقای رییسی نقد شود و از یک طرف باید آن را دوره طلایی قلمداد کنید.
چرا پیروز شدیم و خوشحال نیستیم؟

چرا پیروز شدیم و خوشحال نیستیم؟

محمد حیدری» نگاهی گذرا به رسانه‌های اصول‌گرا، عمق ناکارآمدی و معیوب بودن این گفتمان را نشان می‌دهد. در واقع اصلا نمی‌توان آنها را «رسانه» خواند، آنها نه رسانه! بلکه تعدادی بنگاه خبرسازی و تبلیغاتی هستند
شنبه ۳۰ تير ۱۴۰۳ - 2024 July 20
کد خبر: ۱۱۹۳۸۸
تاریخ انتشار: ۰۸ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۲

اظهار نظر جالب باراک اوباما در مورد لیونل مسی

رئیس‌جمهور سابق آمریکا با اظهارنظری فوتبالی درباره لیونل مسی، ضمن تحسین او می‌گوید آرژانتین با وجود مسی، به این دلیل اخیراً قهرمان جام جهانی نشده که یک تیم واقعی نبوده.
تدبیر24» باراک اوباما، رئیس‌جمهور سابق آمریکا که برای شرکت در یک کنفرانس به بوگوتا، پایتخت کلمبیا سفر کرده بود در یک مصاحبه اختصاصی به صحبت درباره دنیای فوتبال و ستاره‌های آن پرداخت که به خصوص اظهارات او درباره لیونل مسی، ابرستاره آرژانتینی، خبرساز شده است.

اوباما در این مصاحبه با اشاره به نبوغ استثنایی لیونل مسی درباره او گفت:" همینطور که می‌دانید حتی کسانی که آنها را نابغه می‌دانیم برای پیشرفت و توسعه سبک و سیاق‌شان ناچار به همکاری با دیگران هستند. در آرژانتین با اینکه مسی واقعاً خارق‌العاده است ولی تیم ملی این کشور برای قهرمانی در جام جهانی مشکل داشته".

رئیس‌جمهور سابق آمریکا در ادامه گفت:" توصیه من به جوانان این است که بدانند تعداد کسانی که توانسته‌اند به تنهایی به موفقیت‌های بزرگ دست یابند بسیار اندک است".

صحبت‌های اوباما در حالی ابراز می‌شود که مسی و تیم ملی آرژانتین خود را برای رقابتهای کوپا آمه‌ریکا که از ماه آینده میلادی در برزیل برگزار خواهد شد آماده می‌کنند.

آلبی‌سلسته در گروه B این رقابتها با تیمهای کلمبیا، پاراگوئه و مهمان ویژه تورتمنت، قطر، همگروه است.  
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما: