بازی دوسر باخت برای جامعه و نظام سیاسی

بازی دوسر باخت برای جامعه و نظام سیاسی

بهاره آروین» مشکل از تعداد ثبت‌نام‌کنندگان اولیه نیست و در دیگر ممالک هم اوضاع کم‌وبیش به همین منوال است. مشکل در ساختاری است که قرار است کاهش این تعداد اولیه به تعدادی محدود و قابل قبول برای برگزاری انتخابات را امکان‌پذیر کند
نامزدهای انتخابات باید پاسخ دهندمساله اصلی آنان حجاب و گشت ارشاد است یا معیشت و فقر

نامزدهای انتخابات باید پاسخ دهندمساله اصلی آنان حجاب و گشت ارشاد است یا معیشت و فقر

شهیندخت مولاوردی» نامزدها باید پاسخ بدهند مساله اصلی برای آنها حجاب و گشت ارشاد است یا اینکه معیشت، زنانه شدن فقر، زنانه شدن اعتیاد، زنانه شدن آسیب‌های اجتماعی، زنانه شدن ایذر، زنانه شدن سالمندی و... هم برای آنها دارای اهمیت است.
پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۴۰۳ - 2024 June 20
کد خبر: ۱۲۱۳۰۵
تاریخ انتشار: ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۴
رادوشوویچ دروازبان پرسپولیس:

کرونا در ایران در حال مهار است

مردم خیلی ترسیدند. خیلی‌ها ماسک دارند ولی باید بگویم که ترس افراطی وجود ندارد. همه الان مشغول خرید غذا هستند تا در خانه کمبودی نداشته باشند

 تدبیر24»دروازه‌بان پرسپولیس عنوان کرد بعد از یک شوک اولیه، ویروس کرونا در ایران در حال مهار شدن است.

 بوژیدار رادوشوویچ، دروازه‌بان کروات پرسپولیس درباره شرایط خود در ایران با توجه به شیوع ویروس کرونا با سایت دالماپورتال مصاحبه کرده است.

این دروازه‌بان در ابتدای صحبت خود گفت: مردم خیلی ترسیدند. خیلی‌ها ماسک دارند ولی باید بگویم که ترس افراطی وجود ندارد. همه الان مشغول خرید غذا هستند تا در خانه کمبودی نداشته باشند.  زندگی تقریبا شرایط عادی دارد و خیلی از فروشگاه‌ها و مغازه‌ها باز هستند و مشغول به سرویس دهی. تنها چیزی که تعطیل است مدارس است و بچه‌ها به مدرسه نمی‌روند. بازیهای این هفته از رقابت‌ها در لیگ برتر ایران لغو شده است و نمی‌دانیم هفته بعد بازی‌ها برگزار می‌شود یا خیر. اگر برگزار نشود بازی‌ها به بعد از سال جدید در ایران کشیده می‌شود.

دروازه‌بان پرسپولیس اضافه کرد: ما الان تمرین می‌کنیم ولی نمی‌دانیم بازی بعدی ما چه زمانی است. فعلا در تمرینات با ماسک هستیم. بهداشت اولیه باید حفظ شود. باشگاه به ما ماسک و مواد ضدعفونی داده است.  آن‌طور که گفته شده فقط افراد مسن و کسانی که بیماری داشتند یا سیستم دفاعی ضعیف بدنی هستند به وسیله این ویروس از بین می‌روند. ایران سیستم بهداشت خیلی خوبی دارد و من فکر می‌کنم آن‌ها انتظار نداشتند ویروس به کشور وارد شود و بعد از شوک اولیه به خوبی در حال مهار آن هستند.


بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما: