نهادگرایی و ثبات سیاسی در فضای تازه

نهادگرایی و ثبات سیاسی در فضای تازه

دکتر ابراهیم متقی» حادثه سقوط بالگرد برخی از مقامات عالی سیاسی و راهبردی ایران بر اساس نشانه‌هایی از «ابهام امنیتی» تعریف می‌شود.
ايران و امريكا و ديپلماسي غيرمستقيم

ايران و امريكا و ديپلماسي غيرمستقيم

حسین ربیعی» مطابق ادعاها و شواهد، عرصه ميدان و ديپلماسي، هر دو هر به صورت غيرمستقيم توسط اين دو كشور و از طريق نمايندگان‌شان مديريت مي‌شود
پنجشنبه ۰۳ خرداد ۱۴۰۳ - 2024 May 23
کد خبر: ۱۲۱۳۳۲
تاریخ انتشار: ۱۰ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۸:۴۳

منتخبان مجلس یازدهم به پویش #درخانه_بمانیم پیوستند

 تدبیر24»تعدادی از منتخبان مردم در مجلس یازدهم به دعوت گروه رسانه ای نماینده گراف با انتشار یک پیام تصویری ضمن تشکر از مدافعین سلامت، به کمپین  درخانه بمانیم پیوستند.


به گزارش تدبیر24 ویروس منحوس کرونا بیش از یک ماه است که سلامت مردم ما را به مخاطره انداخته ، دشمنی  که راه مقابله با آن رعایت بهداشت فردی در خانه و خود قرنطینگی است .


رهبر معظم انقلاب نیز در آستانه سال جدید در پیام نوروزی ضمن تشکر از مدافعین سلامت و نیروهای جهادی فعال در صف اول مبارزه با این ویروس منحوس، مجددا بر رعایت دستورات ستادملی مبارزه با کرونا تاکید کردند.


همچنین بسیاری از کاربران ایرانی در شبکه‌های اجتماعی، با راه‌اندازی پویش‌هایی نظیر "در خانه می‌مانیم" و "نه به سفر نوروزی"، خواستار رعایت قرنطینه خانگی توسط سایر هم‌وطنان شده‌اند.

در همین راستا شمارزیادی از شخصیت‌های برجستۀ سیاسی،علمی، فرهنگی، هنری و ورزشی نیز از شهروندان ایرانی خواسته‌اند امسال از هر گونه دید و بازدید و سفر نوروزی چشم‌پوشی کنند و هزینه آن را صرف امور خیریه نمایند.


اما با وجود این که اکثریت جامعه در قرنطینه خانگی به سر می برند، به نظر می رسد کاسه صبر بسیاری از مردم لبریز شده است و آن ها در دور دوم تعطیلات نوروزی سودای سفر در ذهن می پرورانند.

با توجه به ضرورت های حضور مردم در خانه برای شکست این ویروس منحوس و همگامی مسئولان و منتخبان ملت در پویش "در خانه بمانیم"،  گروه رسانه ای نماینده گراف از نمایندگان منتخب مردم در مجلس یازدهم دعوت کرده است که با انتشار یک پیام تصویری ضمن تشکر از مدافعین سلامت و کادر درمانی کشور، به این کمپین بپیوندند.تاکنون بیش از ۴۰ منتخب مجلس یازدهم از جمله روح اله متفکر آزاد، سیدمحمدرضا میرتاج الدینی، محمد حسین فرهنگی، علی علیزاده، عادل نجف زاده، سید غنی نظری خانقاه، سید صادق طباطبایی نژاد، امیر حسین بانکی پورفرد، زهرا شیخی مبارکه، محمد تقی نقد علی، حسینعلی حاجی دلیگانی، سمیه محمودی، سید ناصر موسوی لارگانی، پروین صالحی مبارکه، روبرت بگلریان، الهام آزاد، عبدالکریم جمیری، آرا  شاوردیان، امیرقلی جعفری بروجنی، فاطمه رحمانی، جواد نیک بین، علی جدی، محمد طلا مظلومی آبزرگه، معین الدین سعیدی، حسینعلی شهریاری، رحیم زارع ، مسلم صالحی، سید موسی موسوی، فاطمه محمد بیگی، پرویز اوسطی، عفت شریعتی کوه بنایی، محمد رضا پور ابراهیم داورانی، سید جواد حسینی کیا، فاطمه مقصودی، محمد رضا مبلغی، احد آزادی خواه، محمد رضا دشتی اردکانی به این پویش پیوسته اند.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما: