نهادگرایی و ثبات سیاسی در فضای تازه

نهادگرایی و ثبات سیاسی در فضای تازه

دکتر ابراهیم متقی» حادثه سقوط بالگرد برخی از مقامات عالی سیاسی و راهبردی ایران بر اساس نشانه‌هایی از «ابهام امنیتی» تعریف می‌شود.
ايران و امريكا و ديپلماسي غيرمستقيم

ايران و امريكا و ديپلماسي غيرمستقيم

حسین ربیعی» مطابق ادعاها و شواهد، عرصه ميدان و ديپلماسي، هر دو هر به صورت غيرمستقيم توسط اين دو كشور و از طريق نمايندگان‌شان مديريت مي‌شود
جمعه ۰۴ خرداد ۱۴۰۳ - 2024 May 24
کد خبر: ۱۲۳۱۵۶
تاریخ انتشار: ۰۲ اسفند ۱۴۰۰ - ۱۰:۳۶

اسم خانی مدیرعامل تاپیکو شد

تدبیر24»مسعود اسم خانی مدیرعامل هلدینگ تاپیکو (نفت، گاز و پتروشیمی تامین) شد.
در جلسه ای با حضور دکتر مصطفی زهتابیان، قائم مقام و عضو هیات مدیره شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی (شستا)، مسئولیت مدیرعاملی هلدینگ بزرگ تاپیکو به دکتر اسم خانی سپرده شد.
آئین تکریم و معارفه مدیرعامل جدید هلدینگ تاپیکو با حضور اعضای هیئت مدیره و مدیران این شرکت برگزار گردید و مسعود اسم خانی فعالیت خود را آغاز کرد.

هلدینگ تاپیکو بزرگترین هلدینگ کشور از نظر تنوع محصولات تولیدی بوده و دارای 87 شرکت زیر مجموعه در صنایع نفت و پالایش،  پتروشیمی، شیمیایی، سلولزی، لاستیک  و خدمات مهندسی می باشد.
مسعود اسم خانی متولد سال  1359 و از نخبگان کشوری، دارای مدرک دکترای مهندسی مکانیک از دانشگاه علم و صنعت ایران است.
دکتر اسم خانی در کارنامه حرفه ای خود سوابق مدیرعاملی گروه پتروشیمی اسپک، رییس هیات مدیره پتروشیمی تخت جمشید، عضو هیات مدیره پتروشیمی گچساران، مدیرعاملی در شرکتهای نیروگاهی، مدیریت در شرکت‌های گروه مپنا و سازمان انرژی اتمی ایران را دارا می باشد.
تدریس در دانشگاه علم و صنعت و نگارش و چاپ چند کتاب و ثبت اختراع و بیش از 30 مقاله علمی و بین المللی در حوزه کامپوزیتهای پلیمری برخی از سوابق علمی تحقیقاتی ایشان است.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما: