نیمی از جامعه میل به مشارکت در حوزه سیاسی ایران را ندارند

نیمی از جامعه میل به مشارکت در حوزه سیاسی ایران را ندارند

تقی آزاد ارمکی - انتخاباتی که در پیش داشتیم در سایه یک مجموعه از محدودیت‌ها بود. محدودیت اول این بود که قرار نیست دوره آقای رییسی نقد شود و از یک طرف باید آن را دوره طلایی قلمداد کنید.
چرا پیروز شدیم و خوشحال نیستیم؟

چرا پیروز شدیم و خوشحال نیستیم؟

محمد حیدری» نگاهی گذرا به رسانه‌های اصول‌گرا، عمق ناکارآمدی و معیوب بودن این گفتمان را نشان می‌دهد. در واقع اصلا نمی‌توان آنها را «رسانه» خواند، آنها نه رسانه! بلکه تعدادی بنگاه خبرسازی و تبلیغاتی هستند
پنجشنبه ۰۴ مرداد ۱۴۰۳ - 2024 July 25
کد خبر: ۱۲۳۳۹۷
تاریخ انتشار: ۲۳ مهر ۱۴۰۱ - ۰۸:۴۸

خرید بیمه تامین اجتماعی مشهد

در کل می توانیمبیمه تکمیلیو تامین اجتماعی را به این گونه تعریف کنیم: یعنی بر اساس قوانینی که کشور و دولت تعیین کرده است افراد خدماتی را زمانی که تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی است و هنگام بازنشستگی دریافت می کنند و این درصورتی پیش می آید که یا خود فرد به بیمه اش رسیدگی کرده باشد و یا کارفرما او را بیمه کرده باشد.

در نتیجه زمانی که بیمه تامین اجتماعی به آنها تعلق گرفت تا پایان عمر از خدمات درمانی بهره مند می شوند، در کل با توجه به موردهایی که گفتیم حقوق بیمه گذار تضمین می شود و وقتی در یک محیطی مشغول به کار هستید اگر برای شما در آن محیط، شرکت یا هر جایی که باشید کد بیمه رد شده باشد در این صورت یک دفترچه مخصوص به شما تعلق می گیرد که می تواند برای شما یک امتیاز محسوب شود و از تمام خدمات بهره مند شوید.

اگر سوالی در این رابطه دارید می توانید با واحد پشتیبانی سایت آراد برندینگ تماس بگیرید تا آنها در این خصوص شما را راهنمایی کنند تا به راحتی و به درستی بتوانید مراحل بیمه را انجام دهید و خود را بیمه کنید.

زمانی که خود فرد خود را بیمه می‌ کند دیگر بیمه های بیکاری به او تعلق نمی گیرد و به دو گونه می باشد اعم از خویش فرمایی اختیاری و مورد دوم بیمه کارفرمایان می باشد به این گونه است که به راحتی می توان در سازمان مربوط به تأمین اجتماعی وارد شد و ثبت نام خود را انجام داد اما باید بیمه خود را که حق مشخصی دارد به درستی پرداخت کنید و در تاریخی که مشخص شده است آن را بسیار دقیق پرداخت کنید تا این قرارداد باطل نشود

.

خرید بیمه تامین اجتماعی

اگر شما هم جز افرادی هستید که می خواهید از مزایایبیمه سلامتو تامین اجتماعی برخوردار شوید به خرید آن بپردازید منظور از خرید این می باشد به طور دقیق مشخصات خود را در سامانه ثبت نام کنید تا بیمه تامین اجتماعی به شما تعلق بگیرد.

مزایای زیادی به بیمه تامین اجتماعی وارد می شود که یکی از آن این می باشد که اگر شما در ۵ سال قبل از ازدواج دو سال بیمه داشته باشید می ‌توانید کمک هزینه ازدواج برای خود از بیمه درخواست کنید و مزایای زیاد دیگری که در بالا به آن اشاره کردیم که خرید بیمه تامین اجتماعی توسط هر موسسه ای صورت می گیرد.

به دلیل اینکه بسیار هزینه های درمانی بالا رفته است شما با داشتن بیمه تامین اجتماعی به راحتی می توانید زمانی که دچار بیماری و عارضه شدید به درمانگاه مراجعه کنید و از قیمت پایین خدمات درمانی توسط بیمه بهره مند شوید.

نوع دیگری از این نوع بیمه متعلق به کارفرمایان می باشد همیشه فکر می کنیم که بیمه فقط برای افرادی می باشد که کارمند هستند و زیر دست کسی کار می ‌کنند اما باید به شما بگوییم که کارفرمایان هم می توانند خود را بیمه کنند که سازمان تامین اجتماعی برای این امر قوانینی را به اجرا گذاشته است

.

بیمه تامین اجتماعی مشهد

در استانهای مختلف مثل مشهد و بسیاری از استانهای دیگر چندین شعب برای بیمه تامین اجتماعی وجود دارد که شما می توانید با مراجعه به هر یک از شعبه های بیمه تامین اجتماعی در استان خود جهت بیمه کردن خود اقدام کنید.

استفاده از خدمات درمانی به صورت رایگان یکی از مزایای بیمه تامین اجتماعی مشهد می باشد که شما با دارا بودن دفترچه بیمه تامین اجتماعی می توانید در درمانگاه ها و بیمارستانها به صورت رایگان درمان خود را انجام دهید

.

استفاده از خدمات درمانی رایگان برایعینک طبی، سمعک و دیگر خدمات به دو روش مستقیم و غیر مستقیم انجام می ‌پذیرد که در شیوه مستقیم به این صورت است که برخی از مراکز درمانی زیر نظر سازمان تامین اجتماعی می‌ باشند که اگر افراد بیمه ‌شده به این مراکز مراجعه کنند می ‌توانند از امکانات پزشکی این مراکز به‌ صورت رایگان استفاده کنند در روش غیر مستقیم ممکن است که فرد بیمه‌ شده به دلایلی مانند مسافت طولانی نتواند خود را به درمانگاهی که تحت نظر سازمان تامین اجتماعی می باشد برساند در این ‌صورت سازمان تامین اجتماعی به جز مراکزی که در پوشش خود قرار دارد با مراکز درمانی دولتی دیگری هم قرار بسته است که فردی که دارای بیمه تامین اجتماعی می باشد می تواند با مراجعه به این مراکز از خدمات درمانی رایگان آن مراکز بهره ببرد.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما: