بازی دوسر باخت برای جامعه و نظام سیاسی

بازی دوسر باخت برای جامعه و نظام سیاسی

بهاره آروین» مشکل از تعداد ثبت‌نام‌کنندگان اولیه نیست و در دیگر ممالک هم اوضاع کم‌وبیش به همین منوال است. مشکل در ساختاری است که قرار است کاهش این تعداد اولیه به تعدادی محدود و قابل قبول برای برگزاری انتخابات را امکان‌پذیر کند
نامزدهای انتخابات باید پاسخ دهندمساله اصلی آنان حجاب و گشت ارشاد است یا معیشت و فقر

نامزدهای انتخابات باید پاسخ دهندمساله اصلی آنان حجاب و گشت ارشاد است یا معیشت و فقر

شهیندخت مولاوردی» نامزدها باید پاسخ بدهند مساله اصلی برای آنها حجاب و گشت ارشاد است یا اینکه معیشت، زنانه شدن فقر، زنانه شدن اعتیاد، زنانه شدن آسیب‌های اجتماعی، زنانه شدن ایذر، زنانه شدن سالمندی و... هم برای آنها دارای اهمیت است.
پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۴۰۳ - 2024 June 20
کد خبر: ۱۲۳۴۴۱
تاریخ انتشار: ۳۰ مهر ۱۴۰۱ - ۰۸:۰۸

گذراندن دوران جوانی با پارو کردن پول


تعریف هر فرد از موفقیت متفاوت است، در حالی که برخی مردم موفقیت را آرامش، داشتن خانواده خوب، همسر دلسوز و والدین می دانند اما در ذهن بیشتر افراد، موفقیت مترادف است با به دست آوردن ثروت، شهرت و قدرت.

عسل گون

با توجه به تحقیقاتی که در آن عسل بر روی یک داروی سرماخوردگی به نام دکسترومتورفان آزمایش شد، پیشنهاد شد که عسل گون به عنوان یکی از مطلوب‌ترین درمانها برای درمان سرماخوردگی و سرفه محسوب می‌شود و عسل به ویژه عسل خشک پونه به عنوان یک سرکوب کننده موثر سرفه عمل می کند و به دلیل در دسترس بودن زیاد آن در سراسر جهان به طور گسترده مصرف می شود و بافت چسبناک عسل همچنین برای رهایی از تحریکات ناشی از تشکیل مخاط در گلو در هنگام سرفه مناسب است.

طناب کنفی

از طناب کنفی همچون طناب پلاستیکی حیاط استفاده های زیادی می شود مانند: استفاده کردن در دریا نوردی: از گذشته تا به امروز استفاده از این طناب در صنعت دریا نوردی استقبال زیادی می شد زیرا در برابر شور بودن آب دریا، نور خورشید و غیره ماندگاری و استحکام زیادی دارد و به همین دلیل است که در دریا نوردی از جایگاه به خصوصی برخوردار است.

نقره قدیمی

ظروف نقره قدیمی با روش قلم زنی سنتی بصورت دستی انجام می شد و میزان خالصی نقره در ظروف دکوری قدیمی بیشتر از مدلهای تولیدی امروزی است ظروف نقره دکوری قدیمی همیشه دارای طرفداران خود است و هیچگاه این ظروف ارزش اصلی خود را از دست نمی دهند.


بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما: