نهادگرایی و ثبات سیاسی در فضای تازه

نهادگرایی و ثبات سیاسی در فضای تازه

دکتر ابراهیم متقی» حادثه سقوط بالگرد برخی از مقامات عالی سیاسی و راهبردی ایران بر اساس نشانه‌هایی از «ابهام امنیتی» تعریف می‌شود.
ايران و امريكا و ديپلماسي غيرمستقيم

ايران و امريكا و ديپلماسي غيرمستقيم

حسین ربیعی» مطابق ادعاها و شواهد، عرصه ميدان و ديپلماسي، هر دو هر به صورت غيرمستقيم توسط اين دو كشور و از طريق نمايندگان‌شان مديريت مي‌شود
دوشنبه ۰۷ خرداد ۱۴۰۳ - 2024 May 27
کد خبر: ۵۵۸۹۳
تاریخ انتشار: ۱۷ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۰:۲۳

تبریک وزیر ورزش به اصحاب قلم و رسانه

 تدبیر24:  وزیر ورزش و جوانان و رییس کمیته ملی المپیک در پیامی فرا رسیدن روز خبرنگار را به راویان اخبار و تلاشگران عرصه رسانه تبریک گفتند.

به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان ، پیام دکتر محمود گودرزی به شرح ذیل است:

بنام آفریدگار اندیشه

جوانه های بالندگی هر فرهنگ را همواره باید از فرهیختگانی انتظار داشت که صبر و عشق را توشه ی راه دشوار رسیدن به بلندای روشن دانایی ساخته اند.

خبرنگاران ،قاصدان امین و راویان صدیق اطلاعات و اخبارند که بی قرار بر مدار رویدادها و حوادث می کاوند تا جان های تشنه دانستن سیراب شوند.

بدرستی که دانستن حق مردم است و هر ایرانی باید از فرصت کسب اطلاعات برخوردارشده ، تا هنگام تصمیم سازی و تصمیم گیری در شرایط حساس بتواند بهترین ها را انتخاب کند ، همانگونه که دولت تدبیر و امید در پس همین آگاهی ها در انتخابی حداکثری ، بدست آمد.

بی تردید جریان زنده اطلاعات با تکیه بر صداقت ،صراحت و شجاعت خبرنگار در شریان های حیاتی جامعه به گردش درآمد و شناخت را افزون تر کرد .

مجموعه وزارت ورزش و جوانان با تکیه بر این امر مهم ، تعامل میان بدنه وزارتخانه و خانواده ی بزرگ رسانه را در دستور کارخود قرار دادو با بهره گیری از نقدهای روشنگرانه اصحاب رسانه ،گام هایی بلند برای کسب موفقیت با تکیه بر حامیان فکری فعال در عرصه رسانه، جوانان و ورزشکاران برومند این سرزمین برداشت.

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان عرصه خبر به ویژه شهید گرانقدر صارمی ،این روز بزرگ را به خانواده بزرگ رسانه تبریک عرض می کنم .

محمود گودرزی

وزیر ورزش و جوانان
برچسب ها: تدبیر24
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما: