بازی دوسر باخت برای جامعه و نظام سیاسی

بازی دوسر باخت برای جامعه و نظام سیاسی

بهاره آروین» مشکل از تعداد ثبت‌نام‌کنندگان اولیه نیست و در دیگر ممالک هم اوضاع کم‌وبیش به همین منوال است. مشکل در ساختاری است که قرار است کاهش این تعداد اولیه به تعدادی محدود و قابل قبول برای برگزاری انتخابات را امکان‌پذیر کند
نامزدهای انتخابات باید پاسخ دهندمساله اصلی آنان حجاب و گشت ارشاد است یا معیشت و فقر

نامزدهای انتخابات باید پاسخ دهندمساله اصلی آنان حجاب و گشت ارشاد است یا معیشت و فقر

شهیندخت مولاوردی» نامزدها باید پاسخ بدهند مساله اصلی برای آنها حجاب و گشت ارشاد است یا اینکه معیشت، زنانه شدن فقر، زنانه شدن اعتیاد، زنانه شدن آسیب‌های اجتماعی، زنانه شدن ایذر، زنانه شدن سالمندی و... هم برای آنها دارای اهمیت است.
چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۳ - 2024 June 19
کد خبر: ۵۵۸۹۶
تاریخ انتشار: ۱۷ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۰:۳۲

داعش 300 عراقی را در موصل اعدام کرد

 تدبیر24جنایتی دیگر از گروه تروریستی داعش در موصل عراق به ثبت رسید. به نقل از پایگاه اینترنتی خبری سومریه نیوز عراق، سخنگوی رسمی نیروهای داوطلب مردمی عراق اعلام کرد: گروه داعش 300 نفر از اعضای کمیسیون انتخابات عراق در موصل را، که از بیش از یک سال پیش در اشغال داعشی ها هستند، اعدام کرده است.

سخنگوی رسمی نیروهای داوطلب مردمی همچنین گفت: اعضای داعش این عده از اعضای کمیسیون انتخابات را بعد از ظهر دیروز با شلیک گلوله و در پادگان الغزلانی اعدام کردند. شماری از زنان نیز در بین اعدام شدگان وجود دارند.
 
سورجی چهارشنبه گذشته نیز اعلام کرده بود داعشی ها 2007 نفر از جمله تعدادی از شخصیت های سیاسی، افسران و معلمان را اعدام کرده اند.
برچسب ها: تدبیر24
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما: