بازی دوسر باخت برای جامعه و نظام سیاسی

بازی دوسر باخت برای جامعه و نظام سیاسی

بهاره آروین» مشکل از تعداد ثبت‌نام‌کنندگان اولیه نیست و در دیگر ممالک هم اوضاع کم‌وبیش به همین منوال است. مشکل در ساختاری است که قرار است کاهش این تعداد اولیه به تعدادی محدود و قابل قبول برای برگزاری انتخابات را امکان‌پذیر کند
نامزدهای انتخابات باید پاسخ دهندمساله اصلی آنان حجاب و گشت ارشاد است یا معیشت و فقر

نامزدهای انتخابات باید پاسخ دهندمساله اصلی آنان حجاب و گشت ارشاد است یا معیشت و فقر

شهیندخت مولاوردی» نامزدها باید پاسخ بدهند مساله اصلی برای آنها حجاب و گشت ارشاد است یا اینکه معیشت، زنانه شدن فقر، زنانه شدن اعتیاد، زنانه شدن آسیب‌های اجتماعی، زنانه شدن ایذر، زنانه شدن سالمندی و... هم برای آنها دارای اهمیت است.
چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۳ - 2024 June 19
کد خبر: ۵۵۹۳۳
تاریخ انتشار: ۱۷ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۴:۵۳

بانک صادرات برترین بانک ایرانی شناخته شد

  تدبیر24: ​به انتخاب نشریه بین‌المللی بنکر ( The Banker ) بانک صادرات ایران به عنوان برترین بانک ایرانی در بین هزار بانک بزرگ جهان معرفی شد.

به نقل از روابط عمومیبانک صادرات ایران، این نشریه معتبر که هر سال نسبت به انتشار رتبه‌بندی بانک های معتبر جهانی بر اساس شاخص های همچون قدرت، اندازه، حجم ، وضعیت سودآوری و نظایر آن اقدام می‌کند، نتیجه رتبه بندی هزار بانک برتر دنیا را در جولای ٢٠١٥ منتشر کرد که بر اساس رتبه‌بندی مذکور بانک صادرات ایران به عنوان برترین بانک در میان هزار بانک معتبر جهانی قرار گرفته و جایگاه ٢٧٨ را به خود اختصاص داده است.

پس از بانک صادرات، بانک‌های پاسارگاد و مسکن در جایگاه های ٤٠١ و ٤٠٨ قرار گرفته‌اند؛ رتبه بانک صادرات در این رتبه‌بندی، نسبت به سال قبل 24 پله ارتقا پیدا کرده است.
برچسب ها: تدبیر24
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما: