نهادگرایی و ثبات سیاسی در فضای تازه

نهادگرایی و ثبات سیاسی در فضای تازه

دکتر ابراهیم متقی» حادثه سقوط بالگرد برخی از مقامات عالی سیاسی و راهبردی ایران بر اساس نشانه‌هایی از «ابهام امنیتی» تعریف می‌شود.
ايران و امريكا و ديپلماسي غيرمستقيم

ايران و امريكا و ديپلماسي غيرمستقيم

حسین ربیعی» مطابق ادعاها و شواهد، عرصه ميدان و ديپلماسي، هر دو هر به صورت غيرمستقيم توسط اين دو كشور و از طريق نمايندگان‌شان مديريت مي‌شود
جمعه ۰۴ خرداد ۱۴۰۳ - 2024 May 24
کد خبر: ۵۵۹۵۳
تاریخ انتشار: ۱۸ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۰:۲۹

لاوروف سه‌شنبه با وزیر خارجه عربستان دیدار می‌کند

وزارت امور خارجه روسیه اعلام کرد، رییس دستگاه دیپلماسی این کشور سه‌شنبه در مسکو میزبان همتای عربستانی خود خواهد بود.
  تدبیر24سرگئی لاوروف و و عادل الجبیر، وزیران امور خارجه روسیه و عربستان در دیدار خود در روز سه‌شنبه درباره برخی موضوعات اقتصادی و مسائل مرتبط با همکاری دو کشور در عرصه انرژی به رایزنی خواهند پرداخت.

در بیانیه وزارت امور خارجه روسیه با اشاره به این که این دیدار در مسکو برگزار می‌شود، آمده است: لاوروف و الجبیر مهم‌ترین جهات تعامل اقتصادی دوجانبه را بررسی می‌کنند که از جمله آن‌ها همکاری در عرصه سرمایه‌گذاری، تشریک مساعی و مشارکت نزدیک‌تر در مسائل مربوط به بازارهای انرژی جهان، همکاری در عرصه انرژی صلح‌آمیز هسته ای، کشاورزی و غیره است.

این دیدار به دنبال توافقات حاصل شده در جریان سفر اخیر محمد بن سلمان آل سعود، ولیعهد عربستان به روسیه در ماه ژوئن و امضای توافقنامه همکاری در زمینه بهره برداری صلح‌آمیز از انرژی اتمی میان دو کشور صورت می‌گیرد.
برچسب ها: تدبیر24
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما: