نهادگرایی و ثبات سیاسی در فضای تازه

نهادگرایی و ثبات سیاسی در فضای تازه

دکتر ابراهیم متقی» حادثه سقوط بالگرد برخی از مقامات عالی سیاسی و راهبردی ایران بر اساس نشانه‌هایی از «ابهام امنیتی» تعریف می‌شود.
ايران و امريكا و ديپلماسي غيرمستقيم

ايران و امريكا و ديپلماسي غيرمستقيم

حسین ربیعی» مطابق ادعاها و شواهد، عرصه ميدان و ديپلماسي، هر دو هر به صورت غيرمستقيم توسط اين دو كشور و از طريق نمايندگان‌شان مديريت مي‌شود
پنجشنبه ۰۳ خرداد ۱۴۰۳ - 2024 May 23
کد خبر: ۵۵۹۷۳
تاریخ انتشار: ۲۱ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۰:۴۵

شرط افزایش حق‌التدریسی معلمان چندپایه

معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش از ابلاغ شیوه نامه اجرایی کلاس‌های چندپایه تا قبل از آغاز سال تحصیلی به استان‌ها خبر داد و جزئیات کیفیت بخشی به کلاس‌های چندپایه را تشریح کرد.
تدبیر24:   محمد دیمه‌ور  با بیان اینکه آیین نامه کلاس‌های چندپایه چندماه گذشته در شورای عالی آموزش و پرورش تصویب شد اظهار کرد: شیوه نامه اجرایی مربوط نیز آماده شده و تا قبل از آغاز سال تحصیلی به استان‌ها ابلاغ خواهد شد.

وی افزود: در این شیوه نامه آمده است که کلیه معلمان کلاس‌های چندپایه باید به منظور آشنایی با فرآیند اداره این کلاس‌ها، 40 ساعت آموزش تخصصی را بگذرانند. هرچند بعید می‌دانم با توجه به وضعیت بودجه و منابع بتوانیم به صورت فراگیر این بند از آیین نامه را به صورت کامل اجرا کنیم.

معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه یکی دیگر از اقدامات مدنظر در راستای کیفیت بخشی به کلاس‌های چندپایه افزایش ساعات آموزش است اظهار کرد: بر این اساس در صورتی که تعداد دانش‌آموزان و یا تعداد پایه‌هایشان از عدد سه فراتر رفت، ساعات آموزش بر اساس جدولی که در اختیار استان‌ها قرار گرفته اضافه می‌شود.

دیمه ور افزود: همچنین با انجام کار اضافه و تدریس ساعات بیشتر، معلمان حق التدریس بالاتری دریافت خواهند کرد. بخشنامه این قانون از بهمن ماه سال گذشته به استانها ارسال شده و امسال هم ادامه پیدا خواهد کرد، اگر یک کلاس شش پایه داشته باشد معلم نمی‌تواند مدت زمان زیادی را برای هر دانش آموز صرف کند؛ این مصوبه کمک می کند تا ملعم برنامه‌های آموزشی تکمیلی در نظر بگیرد تا آموزش‌ها کیفیت یابند.
برچسب ها: تدبیر24
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما: