نهادگرایی و ثبات سیاسی در فضای تازه

نهادگرایی و ثبات سیاسی در فضای تازه

دکتر ابراهیم متقی» حادثه سقوط بالگرد برخی از مقامات عالی سیاسی و راهبردی ایران بر اساس نشانه‌هایی از «ابهام امنیتی» تعریف می‌شود.
ايران و امريكا و ديپلماسي غيرمستقيم

ايران و امريكا و ديپلماسي غيرمستقيم

حسین ربیعی» مطابق ادعاها و شواهد، عرصه ميدان و ديپلماسي، هر دو هر به صورت غيرمستقيم توسط اين دو كشور و از طريق نمايندگان‌شان مديريت مي‌شود
دوشنبه ۰۷ خرداد ۱۴۰۳ - 2024 May 27
کد خبر: ۵۵۹۸۲
تاریخ انتشار: ۲۱ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۱:۰۰

تصادف مرگبار پراید با نیوجرسی

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از تصادف مرگبار یک دستگاه پراید با نیوجرسی میانه جاده خبر داد.
 تدبیر24:  سیدجلال ملکی  در این باره گفت: در ساعت 23:37 دیشب یک مورد حادثه خودرویی به سامانه 125 اطلاع داده شد که به دنبال آن ستاد فرماندهی، آتش نشانان را به محل حادثه واقع در جاده ورامین، پل فیروز آباد اعزام کرد.

ملکی ادامه داد: پس از حضور آتش نشانان ایستگاه 86 در محل مشاهده شد که یک دستگاه سواری پراید با دو سرنشین در حال حرکت در جاده بود که ناگهان به دلیل نامعلومی از مسیر اصلی خود منحرف و پس از برخورد با نیوجرسی‌های میانه جاده به حالت واژگون درآمده و متوقف شده است.

وی با بیان اینکه کابین خودرو کاملا در هم پیچیده و راننده و سرنشین آن که یک زن و مرد جوان بودند درون آن محسوب شده بودند اظهارکرد: آتش نشانان همزمان با قطع برق خودرو و ایمن سازی محل با استفاده از تجهیزات موجود اقدام به برش کابین خودرو کرده و هر دو فرد حادثه دیده را به عوامل اورژانس تحویل دادند.

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران ادامه داد: تکنیسین‌های اورژانس پس از بررسی علائم حیاتی مرگ مرد 35 ساله را به علت شدت جراحات وارده تایید کرده و زن 30 ساله را نیز در حالی که دچار آسیب دیدگی شده بود به بیمارستان منتقل کردند.

وی با بیان اینکه علت این حادثه از سوی عوامل پلیس راهنمایی و رانندگی بررسی و اعلام خواهد شد گفت: عملیات آتش نشانان در ساعت 10 دقیقه بامداد به پایان رسید.
برچسب ها: تدبیر24
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما: