بازی دوسر باخت برای جامعه و نظام سیاسی

بازی دوسر باخت برای جامعه و نظام سیاسی

بهاره آروین» مشکل از تعداد ثبت‌نام‌کنندگان اولیه نیست و در دیگر ممالک هم اوضاع کم‌وبیش به همین منوال است. مشکل در ساختاری است که قرار است کاهش این تعداد اولیه به تعدادی محدود و قابل قبول برای برگزاری انتخابات را امکان‌پذیر کند
نامزدهای انتخابات باید پاسخ دهندمساله اصلی آنان حجاب و گشت ارشاد است یا معیشت و فقر

نامزدهای انتخابات باید پاسخ دهندمساله اصلی آنان حجاب و گشت ارشاد است یا معیشت و فقر

شهیندخت مولاوردی» نامزدها باید پاسخ بدهند مساله اصلی برای آنها حجاب و گشت ارشاد است یا اینکه معیشت، زنانه شدن فقر، زنانه شدن اعتیاد، زنانه شدن آسیب‌های اجتماعی، زنانه شدن ایذر، زنانه شدن سالمندی و... هم برای آنها دارای اهمیت است.
سه‌شنبه ۰۵ تير ۱۴۰۳ - 2024 June 25
کد خبر: ۵۶۰۴۵
تاریخ انتشار: ۲۲ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۲:۰۹

قیمت سیگار روی پاکت‌ آن درج می‌شود

مدیرعامل شرکت دخانیات ایران درج قیمت روی پاکت‌های سیگار را یکی از برنامه‌های آتی این شرکت عنوان کرد.
  تدبیر24: محمدحسین برخوردار  درباره مصوبه سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان مبنی بر درج قیمت روی کالاها، اظهار کرد: البته با توجه به بالا بودن میزان توزیع سیگار در سطح کشور معمولا قیمت‌ها رقابتی هستند و کمتر کسی اقدام به عرضه سیگار با قیمت‌های غیر واقعی می‌کند.

وی افزود: درباره میوه‌ها و لوازم خانگی نیز به همین شکل است که روی همه اقلام قیمت درج نمی‌شود، بلکه قیمت واحدی برای آن‌ها در نظر گرفته می‌شود.

مدیرعامل شرکت دخانیات با اشاره به برنامه این شرکت برای ارتقای سطح تولید و ماشین آلات تولید دخانیات در آینده نزدیک گفت: در برنامه خود برای ارتقای ماشین آلات می‌توانیم یک چاپگر قیمت نیز برای خط تولید فراهم کنیم که قیمت‌ را روی پاکت‌های سیگار تولید داخلی درج کند.

به گفته برخوردار درج قیمت روی پاکت‌های سیگار یکی از برنامه‌های شرکت دخانیات در آینده نزدیک است.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما: