بازی دوسر باخت برای جامعه و نظام سیاسی

بازی دوسر باخت برای جامعه و نظام سیاسی

بهاره آروین» مشکل از تعداد ثبت‌نام‌کنندگان اولیه نیست و در دیگر ممالک هم اوضاع کم‌وبیش به همین منوال است. مشکل در ساختاری است که قرار است کاهش این تعداد اولیه به تعدادی محدود و قابل قبول برای برگزاری انتخابات را امکان‌پذیر کند
نامزدهای انتخابات باید پاسخ دهندمساله اصلی آنان حجاب و گشت ارشاد است یا معیشت و فقر

نامزدهای انتخابات باید پاسخ دهندمساله اصلی آنان حجاب و گشت ارشاد است یا معیشت و فقر

شهیندخت مولاوردی» نامزدها باید پاسخ بدهند مساله اصلی برای آنها حجاب و گشت ارشاد است یا اینکه معیشت، زنانه شدن فقر، زنانه شدن اعتیاد، زنانه شدن آسیب‌های اجتماعی، زنانه شدن ایذر، زنانه شدن سالمندی و... هم برای آنها دارای اهمیت است.
چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۳ - 2024 June 19
کد خبر: ۵۶۰۸۱
تاریخ انتشار: ۲۴ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۰:۱۰

گوشتخواری، عامل تشدیدِ سرعت انقراض گونه‌هاست

کارشناسان حفاظت محیط زیست تاکید دارند که خوردن گوشت زیاد نه تنها برای سلامت انسان بلکه همچنین برای تنوع زیستیِ جهان نیز مضر است.
 تدبیر24:  گروهی از کارشناسان و دانشمندانی که مخالف زیاده‌روی در مصرف گوشت حیوانات توسط انسان هستند، در این مطالعه هشدار داده‌اند که دنبال کردن رژیم های غذایی حاوی گوشت قرمز همانطور که به سلامت انسان آسیب می‌رساند به همان اندازه برای تنوع زیستی در زمین مضر است و می‌تواند سرعت انقراض گونه‌ها را در سراسر جهان تشدید کند.

زیاده‌روی و تمایل زیاد انسان به مصرف گوشت حیوانات روی بهره‌کشی از محیط زیست و زمین تاثیرگذار است و تهدیدی جدی برای گونه‌های گیاهی و جانوری محسوب می‌شود.

مردم به دلیل عادت به گوشت خوردن، احشام خود را افزایش می‌دهند و برای تامین غذای این حیوانات به ناچار محصولات بیشتری کشت کرده و در نتیجه فشار بیشتری به زمین وارد می‌کنند. به گفته کارشناسان در حال حاضر یکی از مهمترین‌ دلایل انقراض گونه‌ها در سراسر دنیا، بهره‌کشی انسان‌ها از زمین و فضاهای بکر و طبیعی است.

به گزارش شبکه اخبار محیط زیست، در این مطالعات که با هدف بررسی تاثیر رژیم‌های غذایی انسان‌ها بر محیط زیست انجام گرفته، تایید شده است که عادت انسان به گوشت خوردن، یک عامل تهدیدکننده مهم برای گونه‌های گیاهی و جانوری است.
برچسب ها: تدبیر24
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما: