بازی دوسر باخت برای جامعه و نظام سیاسی

بازی دوسر باخت برای جامعه و نظام سیاسی

بهاره آروین» مشکل از تعداد ثبت‌نام‌کنندگان اولیه نیست و در دیگر ممالک هم اوضاع کم‌وبیش به همین منوال است. مشکل در ساختاری است که قرار است کاهش این تعداد اولیه به تعدادی محدود و قابل قبول برای برگزاری انتخابات را امکان‌پذیر کند
نامزدهای انتخابات باید پاسخ دهندمساله اصلی آنان حجاب و گشت ارشاد است یا معیشت و فقر

نامزدهای انتخابات باید پاسخ دهندمساله اصلی آنان حجاب و گشت ارشاد است یا معیشت و فقر

شهیندخت مولاوردی» نامزدها باید پاسخ بدهند مساله اصلی برای آنها حجاب و گشت ارشاد است یا اینکه معیشت، زنانه شدن فقر، زنانه شدن اعتیاد، زنانه شدن آسیب‌های اجتماعی، زنانه شدن ایذر، زنانه شدن سالمندی و... هم برای آنها دارای اهمیت است.
سه‌شنبه ۰۵ تير ۱۴۰۳ - 2024 June 25
کد خبر: ۵۶۰۹۷
تاریخ انتشار: ۲۴ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۲:۴۰

حمایت سناتور«براون» از توافق هسته ای با ایران

سناتور دمکرات شرود براون، با انتشار بیانیه ای از جمع بندی مذاکرات هسته ای و توافق با ایران حمایت کرد.
 تدبیر24:   «شرود براون» سناتور دموکرات از ایالت اوهایو عضو ارشد کمیته بانکداری، مسکن و امور شهری در سنای آمریکا با انتشار بیانیه ای، حمایت خود را از توافق بین المللی با ایران که هدف از آن جلوگیری از رسیدن این کشور به سلاح اتمی است، اعلام کرد.

وی در این بیانیه آورده است: بسیار اهمیت دارد که از رسیدن ایران به سلاح اتمی جلوگیری کنیم. این توافق، تنها گزینه قابل اعتماد در رسیدن به چنین هدفی است. من جزئیات آن را مطالعه کردم، اظهارات مطرح شده از همه طرفین را گوش کردم و با کارشناسان هسته ای مانند «ارنست مونیز» وزیر انرژی، دیگر مقامات دولت آمریکا و مقامات اطلاعاتی و نیز سفرای متحدانمان در پنج بعلاوه یک مشاوره کردم.

 در این بیانیه آمده است: این توافق براساس اعتماد به ایران نیست بلکه همکاری با متحدانمان روی محدودیت های بسیار کامل و قابل راستی آزمایی برای بستن مسیر های ایران برای رسیدن به سلاح اتمی بدون وارد شدن به جنگی دیگر در خاورمیانه است. می بایست با متحدانمان در خاورمیانه از جمله عمده ترین متحدمان در منطقه یعنی اسرائیل همکاری کنیم تا اطمینان حاصل شود به نگرانی های امنیتی به صورت کامل رسیدگی شده است. 

وی در این بیانیه گفت: در نهایت، ایران می بایست درک کند که در صورت نقض شروط مندرج در توافق، همه گزینه ها روی میز هستند.
برچسب ها: تدبیر24
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما: