نهادگرایی و ثبات سیاسی در فضای تازه

نهادگرایی و ثبات سیاسی در فضای تازه

دکتر ابراهیم متقی» حادثه سقوط بالگرد برخی از مقامات عالی سیاسی و راهبردی ایران بر اساس نشانه‌هایی از «ابهام امنیتی» تعریف می‌شود.
ايران و امريكا و ديپلماسي غيرمستقيم

ايران و امريكا و ديپلماسي غيرمستقيم

حسین ربیعی» مطابق ادعاها و شواهد، عرصه ميدان و ديپلماسي، هر دو هر به صورت غيرمستقيم توسط اين دو كشور و از طريق نمايندگان‌شان مديريت مي‌شود
پنجشنبه ۰۳ خرداد ۱۴۰۳ - 2024 May 23
کد خبر: ۵۶۱۰۱
تاریخ انتشار: ۲۴ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۳:۲۰

برخورداری تمام روستاهای خراسان شمالی از اینترنت پر سرعت

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: تمام روستاهای خراسان شمالی تا پایان دولت یازدهم دارای اینترنت پر سرعت می شوند.
 تدبیر24:   محمود واعظی افزود: امروز کسی نمی تواند مردم را از امکانات و ابزارهای ناشی از پیشرفت و توسعه محروم سازد.

وی با اشاره به وجود روستاهای متعدد در شهرستان شیروان گفت: سال گذشته 15 روستا، امسال 30 روستا و سال آینده  هم تمام روستاهای این شهرستان به اینترنت پرسرعت متصل می شوند.

واعظی تکمیل تجهیزات مخابراتی شهرستان شیروان را ضروری برشمرد و گفت: با تکمیل این پروژه شهرستان شیروان به طور کامل تحت پوشش تجهیزات نسل سوم و چهارم تلفن همراه قرار می گیرد.

وی اظهار داشت: یکی از راه حل های  افزایش سرعت و کیفیت اینترنت در این شهرستان افزایش تعداد شرکتهای ارایه کننده اینترنت و ایجاد رقابت بین آنها برای دادن سرویس بهتر به منظور جلب مشتری است.

واعظی با اشاره به برخی زیرساختهای این شهرستان گفت: پروژه فیبر نوری شیروان، ساروج و بجنورد کامل شده است و مشکلی برای پهنای باند وجود ندارد.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات اظهار داشت:یکی از وظایف و رسالت های پست بانک ها و همچنین پست خرده بانکداری ارایه تسهیلات به مناطق روستایی و محروم است.
برچسب ها: تدبیر24
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما: