واقعيت انتخابات تهران

واقعيت انتخابات تهران

عباس عبدی: دور دوم انتخابات مجلس در برخي شهرها به‌ويژه تهران نتايج عجيبي داشت.
روز جهاني خانواده در زمانه زوال‌گرايی

روز جهاني خانواده در زمانه زوال‌گرايی

مریم باقی : در اسناد حقوقي خانواده از حقوق ويژه برخوردار است و حتي خود تشكيل خانواده به عنوان يك حق جهاني شمرده مي‌شود
دوشنبه ۳۱ ارديبهشت ۱۴۰۳ - 2024 May 20
کد خبر: ۵۶۱۰۷
تاریخ انتشار: ۲۴ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۲:۰۴

رتبه اول ایرانی ها در جراحی بينی

رئيس پنجمين كنگره بين المللی انجمن راينولوژی ايران گفت: ايران رتبه اول جراحی زیبایی بینی در دنیا را دارد.
تدبیر24:   دكتر ابراهيم رزم پا، علت شيوع زياد جراحي پلاستيك در ايران را فرم آناتومي خاص بيني ايراني ها، بالا بودن كيفيت اعمال جراحي زيبايي، سطح بالاي دانش پزشكان و جراحان اين رشته و هزينه پايين آن نسبت به ساير كشورها عنوان كرد و افزود: يكي از دلايل اصلي آناتومي بيني نژاد ايراني ها است كه با كشورهاي اروپايي تفاوت دارد و به همين دليل ايراني ها بيشتر از ساير كشورها كانديد انجام جراحي زيبايي بيني هستند. 

وی ادامه داد: به دليل بالا بودن كيفيت اين اعمال جراحي و هزينه پايين آن علاوه بر ايراني هاي داخل كشور، متقاضيان زيادي از كشورهاي مختلف به ويژه آمريكا، كانادا، اروپا و كشورهاي عربي و همسايه براي انجام اين اعمال جراحي به ايران مراجعه مي كنند. 

رزم پا خاطرنشان كرد: متقاضيان خارجی انجام اعمال جراحی زيبایی به ويژه بينی در ايران نيز، جزء آمار جراحی هاي پلاستيک در ايران محاسبه شده و در افزايش آمار اين جراحي ها و قرار گرفتن ايران در مقام اول كشورهاي دنيا در زمينه جراحي بيني تاثيرگذار هستند. 

رئيس پنجمين كنگره بين المللي انجمن راينولوژي ايران از برگزاري اين كنگره با حضور جمعي از متخصصان داخلي و خارجي حوزه راينولوژي و بيماري هاي سروگردن از ۲۲ تا ۲۴ مهرماه در مركز همايش هاي بين المللی رازی در تهران خبر داد و گفت: علاوه بر سخنرانان داخلي، يازده مهمان خارجي از كشورهاي آمريكا، آلمان، انگليس، سوئد، مصر و ايتاليا در مورد موضوعات مختلف مرتبط با علم راينولوژي به ايراد سخنرانی می پردازند. 

رزم پا هدف از برگزاری اين كنگره و كارگاه های آموزشی ضمن آن را افزايش آگاهی پزشكان در مورد پيشرفته های صورت گرفته در سطح دنيا در زمينه علم راينولوژي و تبادل اطلاعات بين متخصصان اين رشته عنوان كرد.

به گفته وی، اقدامات زيبايي سروگردن، اختلالات خواب، بيماري هاي ناحيه بيني و سينوس در اطفال، نقش سيستم ايمني در بيماري هاي سروگردن و نانومديسين ازجمله محورهاي اين كنگره است كه در مورد بحث و تبادل نظر قرار مي گيرد. 

رزم پا، برگزاری ۱۶ پنل را از ديگر برنامه هاي اين كنگره عنوان كرد و گفت: اين پنل ها در طول سه روز برگزاري كنگره در مورد موضوعاتي همچون بيماري هاي بيني و سينوس، راينوپلاستي، اقدامات زيبايي سروگردن، اختلالات سيستم ايمني، اختلالات خواب و نانوتكنولوژي برگزار مي شود.       
برچسب ها: تدبیر24
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما: