نهادگرایی و ثبات سیاسی در فضای تازه

نهادگرایی و ثبات سیاسی در فضای تازه

دکتر ابراهیم متقی» حادثه سقوط بالگرد برخی از مقامات عالی سیاسی و راهبردی ایران بر اساس نشانه‌هایی از «ابهام امنیتی» تعریف می‌شود.
ايران و امريكا و ديپلماسي غيرمستقيم

ايران و امريكا و ديپلماسي غيرمستقيم

حسین ربیعی» مطابق ادعاها و شواهد، عرصه ميدان و ديپلماسي، هر دو هر به صورت غيرمستقيم توسط اين دو كشور و از طريق نمايندگان‌شان مديريت مي‌شود
پنجشنبه ۰۳ خرداد ۱۴۰۳ - 2024 May 23
کد خبر: ۵۶۱۹۹
تاریخ انتشار: ۲۶ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۶:۰۰

خودرو “پژو 307” جایگزین پژو 405

 تدبیر24:  درحالی که هنوز خبری رسمی مبنی بر نهایی شدن و امضای قرارداد ایرانخودرو و پژو منتشرنشده، خبر می رسدآبی های جاده مخصوص در حال آماده سازی خط تولید خودرو پژو 307 هستند.

کار قرارداد ایرانخودرو و پژو تمام شده و ظاهراً اولین محصولی که قرار است پس از تحریم ها در «جاده مخصوص» به تولید برسد، پژو 307 است. 

 تولید این خودرو از سال 2001شروع شده و توانسته در سال 2002 جایزه خودروی سال اروپا را به دست بیاورد. پژوییها البته بعدها در سال 2007، مدل جدید این محصول را به نام پژو 308، رونمایی کردند، هرچند تولید 307 را در کشورهایی مانند چین همچنان تا سال 2014 ادامه دادند.

با این اوصاف باید منتظر ماند و دید ایران خودرویی ها قصد دارند همان پژو 307 قدیمی را راهی خطوط تولید خود کنند یا اینکه محصولی جدیدتر از خانواده این خودرو به «جاده مخصوص» خواهد آمد.

ازآنجاکه ایران خودرویی ها تأکید دارند پژو باید محصولات روز خود را در ایران تولید کند، قاعدتاً باید مدل های جدید پژو 307 راهی ایران شود نههمان که در سال 2001 رونمایی شده است.

این خودرو در چهار مدل هاچ بک، سدان، کروکی و استیشن به تولید می رسد که ایرانخودرو مدل سدان (صندوق دار) آن را برای تولید در نظر گرفته است.
برچسب ها: تدبیر24
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما: