نهادگرایی و ثبات سیاسی در فضای تازه

نهادگرایی و ثبات سیاسی در فضای تازه

دکتر ابراهیم متقی» حادثه سقوط بالگرد برخی از مقامات عالی سیاسی و راهبردی ایران بر اساس نشانه‌هایی از «ابهام امنیتی» تعریف می‌شود.
ايران و امريكا و ديپلماسي غيرمستقيم

ايران و امريكا و ديپلماسي غيرمستقيم

حسین ربیعی» مطابق ادعاها و شواهد، عرصه ميدان و ديپلماسي، هر دو هر به صورت غيرمستقيم توسط اين دو كشور و از طريق نمايندگان‌شان مديريت مي‌شود
دوشنبه ۰۷ خرداد ۱۴۰۳ - 2024 May 27
کد خبر: ۵۶۳۰۳
تاریخ انتشار: ۲۸ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۱:۱۵

سرقت زوج تبهکار با کمک دوقلوهایشان! + عکس

تدبیر24:  اوایل فروردین امسال زن سالخورده ای با حضور در پلیس آگاهی اصفهان از زن و مردی به اتهام سرقت طلاهایش شکایت کرد.

شاکی در اظهاراتش گفت: روز حادثه دو دختر دوقلو برایم غذای نذری آوردند. غذاها را از آنها گرفتم و خواستم تا منتظر بمانند ظرف ها را برایشان بیاورم. در همین موقع زن و مرد غریبه ای را پشت سرم دیدم. آنها دست وپایم را بستند و طلاهایم را سرقت کردند.

جستجوها برای دستگیری این زوج سارق ادامه داشت تا این که افراد دیگری که اغلب سالخورده بودند، با حضور در پلیس آگاهی شکایت هایی را در رابطه با سرقت پول و طلاهایشان توسط یک زن و مرد جوان مطرح کردند.

بررسی پرونده ها نشان داد که سرقت ها به یک شیوه رخ داده و تصاویر رایانه ای به دست آمده از زن و مرد سارق با همان دو نفری که پلیس در تعقیبش است، مطابقت دارد.

باگذشت پنج ماه از وقوع سرقت های سریالی، مأموران به سرنخ هایی دست یافتند و توانستند متهمان فراری را که قصد داشتند زن سالخورده دیگری را به دام بیندازند، دستگیر کردند.

متهم مرد در اظهاراتش گفت: من این سرقت ها را با همدستی همسرم و دو دختر دوقلوی خردسالم انجام می دادم. ابتدا همسرم با پرسه زدن در محله های شهر، زنان سالخورده را شناسایی می کرد و بعد اطلاعات آن را در اختیارم قرار می داد. با دریافت این اطلاعات چهار نفری مقابل در خانه زنان تنها می رفتیم.

وی افزود: دخترانم به بهانه این که غذای نذری آورده اند زنان صاحب خانه را فریب داده و به خانه های آنها راه می یافتند و زمانی که صاحب خانه برای بازگرداندن ظروف غذا به خانه می رفت، ما وارد می شدیم. پس از کتک زدن زنان سالخورده، پول و طلاهایشان را سرقت و فرار می کردیم و روزهای بعد طلاهای دزدی را می فروختیم.

درحالی که تحقیقات از این زوج سارق ادامه داشت، مأموران احتمال دادند آنها باید مرتکب جرائم دیگری نیز شده باشند بنابراین به تحقیقات ادامه دادند تا این که ردی از این زوج در پرونده های سرقت طلاهای دختربچه ها به دست آوردند.

با کشف این سرنخ، روند رسیدگی به پرونده وارد مرحله جدیدی شد. متهمان با قبول سرقت طلاهای دختربچه ها گفتند؛ با شناسایی دختربچه هایی که طلا داشتند، اقدام به فریب آنها و سرقت طلا می کردیم.
برچسب ها: تدبیر24 زوج سارق
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما: