بازی دوسر باخت برای جامعه و نظام سیاسی

بازی دوسر باخت برای جامعه و نظام سیاسی

بهاره آروین» مشکل از تعداد ثبت‌نام‌کنندگان اولیه نیست و در دیگر ممالک هم اوضاع کم‌وبیش به همین منوال است. مشکل در ساختاری است که قرار است کاهش این تعداد اولیه به تعدادی محدود و قابل قبول برای برگزاری انتخابات را امکان‌پذیر کند
نامزدهای انتخابات باید پاسخ دهندمساله اصلی آنان حجاب و گشت ارشاد است یا معیشت و فقر

نامزدهای انتخابات باید پاسخ دهندمساله اصلی آنان حجاب و گشت ارشاد است یا معیشت و فقر

شهیندخت مولاوردی» نامزدها باید پاسخ بدهند مساله اصلی برای آنها حجاب و گشت ارشاد است یا اینکه معیشت، زنانه شدن فقر، زنانه شدن اعتیاد، زنانه شدن آسیب‌های اجتماعی، زنانه شدن ایذر، زنانه شدن سالمندی و... هم برای آنها دارای اهمیت است.
چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۳ - 2024 June 19
کد خبر: ۵۶۳۰۳
تاریخ انتشار: ۲۸ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۱:۱۵

سرقت زوج تبهکار با کمک دوقلوهایشان! + عکس

تدبیر24:  اوایل فروردین امسال زن سالخورده ای با حضور در پلیس آگاهی اصفهان از زن و مردی به اتهام سرقت طلاهایش شکایت کرد.

شاکی در اظهاراتش گفت: روز حادثه دو دختر دوقلو برایم غذای نذری آوردند. غذاها را از آنها گرفتم و خواستم تا منتظر بمانند ظرف ها را برایشان بیاورم. در همین موقع زن و مرد غریبه ای را پشت سرم دیدم. آنها دست وپایم را بستند و طلاهایم را سرقت کردند.

جستجوها برای دستگیری این زوج سارق ادامه داشت تا این که افراد دیگری که اغلب سالخورده بودند، با حضور در پلیس آگاهی شکایت هایی را در رابطه با سرقت پول و طلاهایشان توسط یک زن و مرد جوان مطرح کردند.

بررسی پرونده ها نشان داد که سرقت ها به یک شیوه رخ داده و تصاویر رایانه ای به دست آمده از زن و مرد سارق با همان دو نفری که پلیس در تعقیبش است، مطابقت دارد.

باگذشت پنج ماه از وقوع سرقت های سریالی، مأموران به سرنخ هایی دست یافتند و توانستند متهمان فراری را که قصد داشتند زن سالخورده دیگری را به دام بیندازند، دستگیر کردند.

متهم مرد در اظهاراتش گفت: من این سرقت ها را با همدستی همسرم و دو دختر دوقلوی خردسالم انجام می دادم. ابتدا همسرم با پرسه زدن در محله های شهر، زنان سالخورده را شناسایی می کرد و بعد اطلاعات آن را در اختیارم قرار می داد. با دریافت این اطلاعات چهار نفری مقابل در خانه زنان تنها می رفتیم.

وی افزود: دخترانم به بهانه این که غذای نذری آورده اند زنان صاحب خانه را فریب داده و به خانه های آنها راه می یافتند و زمانی که صاحب خانه برای بازگرداندن ظروف غذا به خانه می رفت، ما وارد می شدیم. پس از کتک زدن زنان سالخورده، پول و طلاهایشان را سرقت و فرار می کردیم و روزهای بعد طلاهای دزدی را می فروختیم.

درحالی که تحقیقات از این زوج سارق ادامه داشت، مأموران احتمال دادند آنها باید مرتکب جرائم دیگری نیز شده باشند بنابراین به تحقیقات ادامه دادند تا این که ردی از این زوج در پرونده های سرقت طلاهای دختربچه ها به دست آوردند.

با کشف این سرنخ، روند رسیدگی به پرونده وارد مرحله جدیدی شد. متهمان با قبول سرقت طلاهای دختربچه ها گفتند؛ با شناسایی دختربچه هایی که طلا داشتند، اقدام به فریب آنها و سرقت طلا می کردیم.
برچسب ها: تدبیر24 زوج سارق
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما: