نهادگرایی و ثبات سیاسی در فضای تازه

نهادگرایی و ثبات سیاسی در فضای تازه

دکتر ابراهیم متقی» حادثه سقوط بالگرد برخی از مقامات عالی سیاسی و راهبردی ایران بر اساس نشانه‌هایی از «ابهام امنیتی» تعریف می‌شود.
ايران و امريكا و ديپلماسي غيرمستقيم

ايران و امريكا و ديپلماسي غيرمستقيم

حسین ربیعی» مطابق ادعاها و شواهد، عرصه ميدان و ديپلماسي، هر دو هر به صورت غيرمستقيم توسط اين دو كشور و از طريق نمايندگان‌شان مديريت مي‌شود
دوشنبه ۰۷ خرداد ۱۴۰۳ - 2024 May 27
کد خبر: ۵۶۴۰۹
تاریخ انتشار: ۳۱ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۲:۴۰

زن نمونه داعش انتخاب شد! + عکس

زن نمونه داعش ، خواننده زن آمریکایی است که مدتی پیش قصد کشتن ملکه ی انگلیس را داشت.

چندی پیش رسانه های داعش خبری منتشر کردند مبنی بر اینکه عملیات تروریستی بزرگی در انگلیس شکل خواهند داد، و در این عملیات مدعی شدند که ملیکه انگلیس "الیزابت دوم" را به قتل خواهند رساند. 
 
در همین راستا برخی دستگاه های امنیتی انگلیس از تحرکات یکی از افراد وابسته به این گروه تروریستی بانام "سالی جونز" در شهر "بیرمنگام" در کشور انگلستان خبر می دهند. 
 
در پی تلاش های بسیار گروه تروریستی داعش در کشورهای اروپایی برای جذب جوانان مسلمان به این گروه تروریستی، رهبران مذاهب مسلمان در اسکاتلند خواستند تا مردم مسلمان این کشور مراقب این جریانات افراطی باشند. این در حالی است که چندی پیش پلیس اسکاتلند خبر ورود این زن تروریست، به همراه دو جوان 18 و 22 ساله را خبر داده بود.
 
خواننده آمریکایی زن نمونه داعش شد

روزنامه "میرور" چاپ انگلیس نوشت: بازگشت این زن به انگلیس نشان گر این است که این گروه تروریستی در حال برنامه ریزی برای انجام یک کار وحشیانه است. 
 
زن تروریست انگلیسی کیست؟
 
"سالی جونز" خواننده معروف راک، پس از آشنایی با افکار تکفیری، به همراه دو فرزند 10 ساله اش، کشور خود را ترک کرد و به عضویت داعش در آمد. در آمار بدست آمده از این زن، او تا مدت ها برای فریب دختران انگلیسی و جذب آنان تلاش می کرد، و آن ها را برای ازدواج جهادی با نیروهای داعش در برابر مبالغ هنگفتی تشویق می کرد.
 
این زن بعد از روی آوردن به اسلام به گروه تروریستی داعش ملحق شد و نام خود را به "أم حسین" تغییر داد. او بعد از این که به این گروه تروریستی پیوست با انتشار مطالبی از طریق شبکه های اجتماعی در حساب شخصی خود عهد بسته است سر تمام کسانی را که به اسلام روی نمی آورند را قطع کند. به همین دلیل به این زن لقب "بانوی تروریسم داعش" داده شد. 
 
او همچنین در حساب شخصی خود اظهار داشته است که با شخصی از این گروه تروریستی به نام "جنید حسین" که مسئولیت جذب و تعیین افراد در قسمت های مختلف این گروه را در استان سوری "الرقه" بر عهده دارد ازدواج کرده است. لازم به ذکر است که این شخص پنجمین فرد تحت تعقیب از سوی سرویسهای اطلاعاتی آمریکا است. 
سالی جونز زن نمونه داعش شد

این خبر که از سوی برخی عناصر گروه تروریستی داعش افشا شده حاکی از آن است که "سالی جونز" ملقب به "بانوی تروریسم" وارد انگلستان شده و برای جذب افراد به گروهای تروریستی در راه ورود به کشور اسکاتلند است. در همین راستا دولت اسکاتلند تمام نیروهای امنیتی و نیروهای ویژه مبارزه با تروریسم را در تمام فرودگاه ها و مناطق حساس این کشور برای رصد و دستگیری سالی جونز منتشر و آماده کرده است. 
 
از طرفی دیگر، "مظهر خان" یکی از اعضای شورای مجلس مسلمانان اسکاتلند، داعش را به ارتشی از متعصبان تشبیه کرد و گفت مسلمانان این کشور تهدید ناشی از طرف گروه های تکفیری را به طور کامل درک می کنند. وی همچنین افزود که همه ما آماده مقابله با هرگونه تلاش برای تحریک و ایجاد خشونت از طرف این گروه ها هستیم. گفتنی است مجلس مسلمانان این کشور، فعالیت های تبلیغی در راستای شناخت عقاید این گروه و خطرات ناشی از آن و زمینه های مقابله با عقاید تکفیری را در قالب کلاس های آموزشی در مساجد و وسایل ارتباطی برای مسلمانان این کشور مهیا کرده است.
 
خواننده آمریکایی زن تروریست داعش

همچنان "خان" افزود: داعش زنجیره ای از افراط گرایان هستند و نباید اجازه بدهیم که اسم اسلام و داعش در کنار هم همراه باشد چرا که آن ها هیچ بوی از اسلام نبرده اند، آن ها حتی شمار زیادی از مسلمانان بی گناه را در کشور های دیگر به قتل رسانده اند. مسلمانان باید برای مقابله با این جریان افراطی آماده باشند تا وظیفه خود را در مقابل اسلام و به عنوان مسلمان انجام دهند و بهتر است در صورت مشاهده هر گونه تحریک و خشونت از طرف این گروه تروریستی سریعاً به مسئولان مربوط ابلاغ کنند تا کشور خود را از تروریسم و این افراطی ها در امان نگه داریم.
برچسب ها: تدبیر24
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما: