نهادگرایی و ثبات سیاسی در فضای تازه

نهادگرایی و ثبات سیاسی در فضای تازه

دکتر ابراهیم متقی» حادثه سقوط بالگرد برخی از مقامات عالی سیاسی و راهبردی ایران بر اساس نشانه‌هایی از «ابهام امنیتی» تعریف می‌شود.
ايران و امريكا و ديپلماسي غيرمستقيم

ايران و امريكا و ديپلماسي غيرمستقيم

حسین ربیعی» مطابق ادعاها و شواهد، عرصه ميدان و ديپلماسي، هر دو هر به صورت غيرمستقيم توسط اين دو كشور و از طريق نمايندگان‌شان مديريت مي‌شود
دوشنبه ۰۷ خرداد ۱۴۰۳ - 2024 May 27
کد خبر: ۵۶۴۳۵
تاریخ انتشار: ۳۱ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۳:۳۴

بازیکن جنجالی استقلال به تیم ملی دعوت شد

«کرار جاسم» هافبک جنجالی استقلال بعد از دوری چند ماهه از تیم ملی عراق مجددا به این تیم دعوت شد.
تدبیر24: تیم ملی عراق که خود را برای بازی با تیم‌های چین تایپه و تایلند در مرحله مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه و ۲۰۱۹ جام ملتهای آسیا آماده می‌کند، قرار است در یک بازی تدارکاتی در لبنان و برابر تیم ملی این کشور به میدان برود.

«یحیی علوان» سرمربی جدید عراق که در حال حاضر با تیم دوم عراق در اردوی قطر به سر می‌برد، ۱۶ بازیکن دیگر را هم به تیم ملی دعوت کرد که اکثر این بازیکنان خارج از کشور عراق بازی می‌کنند.

«کرار جاسم» هافبک عراقی استقلال که برای جام ملتهای آسیا به تیم ملی عراق دعوت نشد و به صورت شفاهی از بازیهای ملی خداحافظی کرده بود، اینبار مورد توجه سرمربی جدید عراق قرار گرفته و در جمع بازیکنان دعوت شده حضور دارد.

طبق اعلام سرمربی عراق ضرغام اسماعیل، علی عدنان، جستن میرام، یاسر قاسم، همام طارق، سیف سلمان، سعد عبد الأمیر، مروان حسین، امجد راضی، سلام شاکر، احمد یاسین، شیرکو کریم ، أسامه رشید، کرار جاسم، احمد ابراهیم و علی حسن بازیکنان دعوت شده به این اردو هستند.

بازی‌های خانگی تیم ملی عراق در مرحله مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه و ۲۰۱۹ جام ملتهای آسیا در ورزشگاه دستگردی تهران برگزار خواهد شد.
برچسب ها: تدبیر24
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما: