نهادگرایی و ثبات سیاسی در فضای تازه

نهادگرایی و ثبات سیاسی در فضای تازه

دکتر ابراهیم متقی» حادثه سقوط بالگرد برخی از مقامات عالی سیاسی و راهبردی ایران بر اساس نشانه‌هایی از «ابهام امنیتی» تعریف می‌شود.
ايران و امريكا و ديپلماسي غيرمستقيم

ايران و امريكا و ديپلماسي غيرمستقيم

حسین ربیعی» مطابق ادعاها و شواهد، عرصه ميدان و ديپلماسي، هر دو هر به صورت غيرمستقيم توسط اين دو كشور و از طريق نمايندگان‌شان مديريت مي‌شود
دوشنبه ۰۷ خرداد ۱۴۰۳ - 2024 May 27
کد خبر: ۵۸۲۰۶
تاریخ انتشار: ۰۹ آذر ۱۳۹۴ - ۲۲:۱۵

بازرسی لوزام خانگی

تدبیر24 :در بحث ارتقای کیفی  صنعت خودرو و همسان سازی این صنعت با استانداردهای جهانی، همواره با تمرکز بر مبانی علمی در حوزه‌های کیفیت، خدمات، آلایندگی و ارزیابی رضایت مشتریان تلاش  شده که حقوق واقعی مشتریان رعایت شود.

مدیر عامل شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران ادامه داد: با توجه به قانون حمایت از حقوق مصرف کنندگان مصوب مجلس شواری اسلامی و آیین نامه اجرایی قانون در بخش خدمات فروش و پس از فروش لوازم خانگی، مصنوعات الکتریکی و الکترونیکی، صوتی، تصویری و وسایل ارتباطی وظیفه بررسی اجرای ضوابط تعیین شده در سطح شرکت های عرضه کننده کالاهای مصرفی بادوام را ضروری دانسته است.

وی به عدم نظارت جامع و دقیق بر سطح خدمات ارائه شده توسط کلیه شرکت های عرضه کننده کالاهای مصرفی اشاره کرد و افزود: با توجه به تاکید وزیر صنعت بر نظارت و رتبه بندی خدمات پس از فروش شرکتهای عرضه کننده لوازم خانگی، رتبه بندی آنها همانند ارزیابی جامع خودرو انجام و گزارشات آن به صورت مستمر در اختیار مصرف کنندگان قرار می گیرد.

در همین راستا محسن سلیمی مدیر مهندسی بازرسی خدمات شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران از آغاز ارزیابی 30 شرکت شاخص در بخش شرکت های عرضه کننده لوازم خانگی خبر داد و گفت: آیین نامه اجرایی قانون در بخش کالاهای مصرفی بادوام مصوب هیئت دولت و دستورالعمل شرایط و ضوابط خدمات پس از فروش کالاهای مصرفی بادوام که توسط دفتر صنایع فلزی و لوازم خانگی وزارت صنعت، معدن و تجارت تهیه گردیده است.

وی ادامه داد: نتایج این ارزیابی‌ها تا پایان سال 94 جهت برنامه ریزی و هدف گذاری به منظور انجام ارزیابی کلیه شرکت ها و رتبه بندی جامع خدمات پس از فروش با توجه به تاکید مقام عالی وزارت به وزارت صنعت، معدن و تجارت ارائه خواهد شد.

وزیر صنعت، معدن و تجارت طی بازدید از غرفه شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران در پانزدهمین نمایشگاه لوازم خانگی، به ارزیابی خدمات پس از فروش کلیه شرکت های عرضه کننده لوازم خانگی همانند ارزیابی خودرو تاکید کرده است.
برچسب ها: تدبیر24
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما: