نهادگرایی و ثبات سیاسی در فضای تازه

نهادگرایی و ثبات سیاسی در فضای تازه

دکتر ابراهیم متقی» حادثه سقوط بالگرد برخی از مقامات عالی سیاسی و راهبردی ایران بر اساس نشانه‌هایی از «ابهام امنیتی» تعریف می‌شود.
ايران و امريكا و ديپلماسي غيرمستقيم

ايران و امريكا و ديپلماسي غيرمستقيم

حسین ربیعی» مطابق ادعاها و شواهد، عرصه ميدان و ديپلماسي، هر دو هر به صورت غيرمستقيم توسط اين دو كشور و از طريق نمايندگان‌شان مديريت مي‌شود
دوشنبه ۰۷ خرداد ۱۴۰۳ - 2024 May 27
کد خبر: ۵۸۲۲۷
تاریخ انتشار: ۱۳ آذر ۱۳۹۴ - ۱۹:۰۵

در تمرین استقلال چه گذشت؟

تدبیر24 :تیم فوتبال استقلال که صبح امروز در کمپ زنده‌یاد حجازی برنامه‌های تاکتیکی را پشت سر گذاشته بود از ساعت 17 و 30 دقیقه امروز در سالن وزنه یزدان تمرینات بدنسازی را به مدت 50 دقیقه انجام داد.
تمرین امروز حاشیه‌هایی داشت که در زیر می‌خوانید.
* پرویز مظلومی و سیدمهدی رحمتی و منصور پورحیدری نفراتی بودند که در تمرین امروز نوبت عصر حضور نداشتند. رحمتی بعد از دیدار با سایپا در تمرینات استقلال تاکنون شرکت نکرده و در کلینیک به سر می‌برد.
* هرایر مگویان مدافع ارمنستانی پس از مرخصی که از کادر فنی گرفته بود امروز به تمرینات بازگشت. وی در بدو ورود خود به سمت اعضای کادر فنی رفت و برخورد گرمی با آنها داشت. مگویان هنگامی که فرزاد مجیدی را دید با مربی استقلال خوش و بش کرد و به او گفت شنیدم قبل از بازی با سایپا مریض بودید و به همین دلیل در تمرینات حاضر نمی‌شدید. من تازه فهمیدم شما سال‌ها با پیراهن شماره 15 استقلال بازی می‌کردید و به همین دلیل امروز می‌خواهم پیراهنم را به شما هدیه بدهم. فرزاد مجیدی از این حرکت مدافع استقلال سوپرایز شد و در حضور همه بازیکنان از آنها خواست برای مگویان دست بزنند.
* مهدی امیرآبادی مدافع سابق تیم استقلال امروز به همراه حنیف عمران‌زاده به سالن وزنه رفت و جالب اینجاست که به صورت جداگانه کار با وزنه انجام داد.
* بازیکنان تیم استقلال امروز نزدیک به 50 دقیقه کار بدنسازی انجام دادند و طبق برنامه فردا از ساعت 12 و 30 دقیقه در زمین شماره دو ورزشگاه آزادی برنامه های آماده‌سازی  خود را پیگیری خواهند کرد.
تیم فوتبال استقلال روز 22 آذر ماه در ورزشگاه یادگار امام شهر تبریز میهمان تراکتورسازی خواهد بود.
برچسب ها: تدبیر24
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما: