نهادگرایی و ثبات سیاسی در فضای تازه

نهادگرایی و ثبات سیاسی در فضای تازه

دکتر ابراهیم متقی» حادثه سقوط بالگرد برخی از مقامات عالی سیاسی و راهبردی ایران بر اساس نشانه‌هایی از «ابهام امنیتی» تعریف می‌شود.
ايران و امريكا و ديپلماسي غيرمستقيم

ايران و امريكا و ديپلماسي غيرمستقيم

حسین ربیعی» مطابق ادعاها و شواهد، عرصه ميدان و ديپلماسي، هر دو هر به صورت غيرمستقيم توسط اين دو كشور و از طريق نمايندگان‌شان مديريت مي‌شود
جمعه ۰۴ خرداد ۱۴۰۳ - 2024 May 24
کد خبر: ۵۸۳۳۰
تاریخ انتشار: ۲۷ آذر ۱۳۹۴ - ۱۸:۵۲

ارتقای شغلی کارمندان با حضور در واحد الکترونیکی دانشگاه آزاد

تدبیر24:به گزارش روابط عمومی واحد الکترونیکی دانشگاه آزاد، در محیط های اداری یکی از دغدغه اصلی کارمندان برای ارتقای شغلی افزودن به سطح تحصیلات آکادمیک بوده تا از این طریق به پیشرفت کاری دست پیدا کنند. آنچه در برخی موارد کارمندان را از این هدف گذاری بازداشته دو عامل کمبود زمان کافی برای حضور در دانشگاه ها و مهمتر از آن تداخل کلاس های آموزشی با زمان اشتغال در محل کار است.

بر همین اساس دانشگاه مجازی در واقع یک مامن و ماوایی برای حل دو مشکل فوق الذکر برای کارمندان اداره های خصوصی و دولتی بوده، جایی که کلاس های آموزشی آن اکثرا پس از ساعت های اداری برگزار و عدم حضور فیزیکی دانشجویان در کلاس درس خود موجب صرفه جویی زمانی در زندگی کارمندان می شود.

این در حالیست که در گذشته به منظور پیمودن پله های ترقی در حوزه تحصیلات تکمیلی باید روندی طولانی مدت را برای قبولی در دانشگاه ها طی می شد، در واقع پس از مطالعه منابع درسی باید در کنکور آن رشته تحصیلی شرکت کرده و در نهایت منتظر قبولی در یکی از دانشگاه های سراسر کشور می شدیم؛ اما با رشد فزاینده شبکه های اینترنتی به عنوان زیرساخت اصلی دانشگاه مجازی، هر کارمندی از هر شهر و حتی روستایی که به شبکه اینترنت متصل بوده قادر خواهد بود تا در معتبرترین دانشگاه های کشورادامه تحصیل دهد و این امر موجب تشویق هرچه بیشتر کارمندان برای ثبت نام در دانشگاه های مجازی و به تبع آن افزایش سطح تحصیلات و ارتقای شغلی می شود.

بی شک با یک برنامه ریزی صحیح در زندگی شخصی و کاری، هریک از کارمندان سازمان های خصوصی و دولتی در کشورهای پیشرفته و در حال توسعه قادر به ادامه تحصیل در رشته دانشگاهی دلخواه بوده و شاهد ارتقای همزمان شغلی و تحصیلی در زندگی خود هستند. در واقع به تعبیر بهتر می توان این گونه بیان کرد که دانشگاه های مجازی، بهشت تحصیلی و آموزشی برای کارمندان بوده که بهترین شیوه ممکن برای کسب علم را برای کارمندان ایجاد می کنند.

برچسب ها: تدبیر24
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما: