بازی دوسر باخت برای جامعه و نظام سیاسی

بازی دوسر باخت برای جامعه و نظام سیاسی

بهاره آروین» مشکل از تعداد ثبت‌نام‌کنندگان اولیه نیست و در دیگر ممالک هم اوضاع کم‌وبیش به همین منوال است. مشکل در ساختاری است که قرار است کاهش این تعداد اولیه به تعدادی محدود و قابل قبول برای برگزاری انتخابات را امکان‌پذیر کند
نامزدهای انتخابات باید پاسخ دهندمساله اصلی آنان حجاب و گشت ارشاد است یا معیشت و فقر

نامزدهای انتخابات باید پاسخ دهندمساله اصلی آنان حجاب و گشت ارشاد است یا معیشت و فقر

شهیندخت مولاوردی» نامزدها باید پاسخ بدهند مساله اصلی برای آنها حجاب و گشت ارشاد است یا اینکه معیشت، زنانه شدن فقر، زنانه شدن اعتیاد، زنانه شدن آسیب‌های اجتماعی، زنانه شدن ایذر، زنانه شدن سالمندی و... هم برای آنها دارای اهمیت است.
جمعه ۰۱ تير ۱۴۰۳ - 2024 June 21
کد خبر: ۷۸۲۰۶
تاریخ انتشار: ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۱۴:۵۳
دکتر علی رضا آذربایجانی وکیل دادگستری و استاد دانشگاه مطرح كرد:

عملكرد موفق روحاني در خصوص سياست خارجي

يك وكيل دادگستري گفت: آقاي روحاني به لحاظ سوابق اجرايي، علمي، شخصيتي، تفكري و مهم‌تر از همه توجه به حقوق شهروندي مي‌تواند به مراتب مناسب‌تر از ساير كانديداها باشد.
تدبیر24»عليرضا آذربايجاني درگفت‌وگو با ستاد وكلاوحقوقدانان حامي دكتر حسن روحاني با بيان اينكه اعتقاد به مطلق‌گرايي ندارم و فكر مي‌كنم بايد همه‌چيز را نسبي سنجيد و به همين دليل درانتخابات شركت مي‌كنم، گفت: قطعا درشرايط حاضر و به شكل نسبي از مجموعه كانديداهاي موجود  آقاي روحاني به لحاظ سوابق اجرايي، علمي، شخصيتي، تفكري و مهم‌تر از همه توجه به حقوق شهروندي مي‌تواند به مراتب مناسب‌تر از ساير كانديداها باشد.
وي با اشاره به اينكه دو رقيب اصلي ايشان آقايان رئيسي و قاليباف هستند، ادامه داد: مهم‌ترين شعاري كه آقاي رئيسي مطرح مي‌كند پرداخت يارانه  است كه اين موضوع را به شكل غيرمنطقي و غيرعلمي مطرح مي‌كند و اين مساله مي‌تواند  اداره آينده  كشور را به طور قطع با مشكل مواجه كند.
آذربايجاني با يادآوري آخرين مناظره ميان كانديداهاي رياست جمهوري،‌اظهار كرد:حتي اگر يك درصد نگرش مثبت مي‌توانست نسبت به آقاي قاليباف وجود داشته باشد با رفتاري كه در مناظره نشان دادند و به شكلي نمايشي گرفتن زمين توسط آقايان روحاني و جهانگيري كه يك كاركاملا قانوني و عادي بود  را به رخ كشيدند تاثيري منفي داشت.
اين حقوقدان افزود: اين موضوع نشان ‌دهنده آن است كه چنين آدمي هم هرگز ظرفيت تصدي پست رياست‌جمهوري را ندارد.
وي با بيان اينكه رئيس دولت يازدهم  دوره موفق‌تري را درخصوص سياست خارجي و برجام طي كرده است،‌اظهار اميدواري كرد كه روحاني  منتخب همه مردم باشد.
اين استاد دانشگاه با تاكيد براينكه اما فرد آشنا با مباني حقوق مي‌تواند توجه به مباني حق داشته و درواقع از نحوه حفظ حقوق مردم آگاه‌تر باشد، خاطرنشان كرد: الزاما نياز نيست فردي حقوقدان باشد تا به حقوق مردم توجه كند، اما ايشان ويژگي‌هاي مثبتي دارد كه حقوقدان بودن هم به اين ويژگي‌ها اضافه شده است.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما: