بازی دوسر باخت برای جامعه و نظام سیاسی

بازی دوسر باخت برای جامعه و نظام سیاسی

بهاره آروین» مشکل از تعداد ثبت‌نام‌کنندگان اولیه نیست و در دیگر ممالک هم اوضاع کم‌وبیش به همین منوال است. مشکل در ساختاری است که قرار است کاهش این تعداد اولیه به تعدادی محدود و قابل قبول برای برگزاری انتخابات را امکان‌پذیر کند
نامزدهای انتخابات باید پاسخ دهندمساله اصلی آنان حجاب و گشت ارشاد است یا معیشت و فقر

نامزدهای انتخابات باید پاسخ دهندمساله اصلی آنان حجاب و گشت ارشاد است یا معیشت و فقر

شهیندخت مولاوردی» نامزدها باید پاسخ بدهند مساله اصلی برای آنها حجاب و گشت ارشاد است یا اینکه معیشت، زنانه شدن فقر، زنانه شدن اعتیاد، زنانه شدن آسیب‌های اجتماعی، زنانه شدن ایذر، زنانه شدن سالمندی و... هم برای آنها دارای اهمیت است.
جمعه ۰۱ تير ۱۴۰۳ - 2024 June 21
کد خبر: ۷۸۲۲۲
تاریخ انتشار: ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۱۷:۲۷
مرتضی مبلغ:

آماده سازی امکانات جشن پیروزی غیر عاقلانه و غیر قانونی است

مقامات قانونی باید با تخلفات محرض انتخاباتی برخورد کنند و اجازه چنین کاری ندهند تا برای مردم روشن شود که این کار اقدامی غیر قانونی است.

تدبیر24»مرتضی مبلغ گفت: زمانی که هنوز انتخاباتی برگزار نشده هرگونه اقدامی در راستای جشن پیروزی خلاف قانون است چراکه هنوز هیچ چیز مشخص نیست ضمن اینکه تمام نظرسنجی ها و فضای جامعه نشان می دهد که برنده قطعی انتخابات آقای روحانی هستند.

این فعال سیاسی اصلاح طلب در گفت وگو با سحر- پایگاه اطلاع رسانی ستاد انتخاباتی دکتر حسن روحانی- با اشاره به اینکه این کارها می تواند منشا اقدامات نسنجیده ای باشد که از سوی هواداران  دستاندکاران ستاد رئیسی رخ می دهد، عنوان کرد: در سال 88 یکی از اتهاماتی که به جریان طرفدار نخست وزیر امام زده می شد این بود که در روز انتخابات و قبل از پایان زمان رای دهی او خود را پیروز انتخابات اعلام کرده و مردم را به جشن پیروزی فراخوانده است.

وی با تاکید بر اینکه وقتی که هنوز چندروز به انتخابات باقی مانده است بروز چنین رفتاری ناپسند و غلط و غیرقانونی است، ادامه داد: من به شخصه بعید می دانم که همچین اقدامی از سوی مسئولان ستاد رئیسی رخ دهد چرا که عاقلانه نیست وقتی چند روز تا زمان انتخابات باقی مانده است همچین اتفاقی رخ دهد.

او در پایان سخنانش تصریح کرد: مقامات قانونی باید با این مسائل که مصداق محرض تخلفات انتخاباتی است برخورد کنند و اجازه چنین کاری ندهند همچنین باید برای مردم روشن شود که این کار اقدامی غیر قانونی است و این دست اقدامات در شان رقابت های انتخاباتی جمهوری اسلامی و به مصلحت کشور نیست.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما: