بازی دوسر باخت برای جامعه و نظام سیاسی

بازی دوسر باخت برای جامعه و نظام سیاسی

بهاره آروین» مشکل از تعداد ثبت‌نام‌کنندگان اولیه نیست و در دیگر ممالک هم اوضاع کم‌وبیش به همین منوال است. مشکل در ساختاری است که قرار است کاهش این تعداد اولیه به تعدادی محدود و قابل قبول برای برگزاری انتخابات را امکان‌پذیر کند
نامزدهای انتخابات باید پاسخ دهندمساله اصلی آنان حجاب و گشت ارشاد است یا معیشت و فقر

نامزدهای انتخابات باید پاسخ دهندمساله اصلی آنان حجاب و گشت ارشاد است یا معیشت و فقر

شهیندخت مولاوردی» نامزدها باید پاسخ بدهند مساله اصلی برای آنها حجاب و گشت ارشاد است یا اینکه معیشت، زنانه شدن فقر، زنانه شدن اعتیاد، زنانه شدن آسیب‌های اجتماعی، زنانه شدن ایذر، زنانه شدن سالمندی و... هم برای آنها دارای اهمیت است.
جمعه ۰۱ تير ۱۴۰۳ - 2024 June 21
کد خبر: ۷۸۲۳۲
تاریخ انتشار: ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۱۹:۰۰
عارف:

مردم روز جمعه حماسه دیگری را تکرار کنند

محمدرضا عارف اظهار کرد: ما در شورای شهر نیازمند تکرار حضور و تغییر و در انتخابات ریاست جمهوری نیازمند استمرار مسیر دولت تدبیر و امید هستیم و امیدواریم با حضور مردم پای صندوق‌های رای و رای به لیست امید و دولت دکتر روحانی شنبه خبرهای خوشی بشنویم.
تدبیر24»رئیس فراکسیون امید مجلس که در همایش مردمی حمایت از دولت و لیست امید شورای شهر در سالن حجاب سخن می گفت، اظهار کرد: ما در تدوین لیست امید از میان هفتصد انسان فرهیخته و متخصص در مرحله اول به سختی ۱۵۰ نفر را انتخاب کردیم و در ادامه از میان این ۱۵۰ نفر که همه شایسته خدمت به مردم بودند ناگزیر به انتخاب ۲۱ نفر بودیم.

وی افزود:  لیست امید دو ویژگی اصلی یکی حضور پررنگ بانوان با ۶ کاندیدا است و یکی حضور موثر جوانان با ۳۰ درصد از کل افراد حاضر در لیست هستند که این ویژگی برای رسیدن به جایگاه اصلی زنان شایسته این سرزمین و جوانان توانمند این شهر نقش بسزایی دارد.

وی تاکید کرد: لیست برآمده از شورای عالی هماهنگی اصلاحات با سازوکاری با نظر همه بزرگان جریان اصلاحات است و انتظار ما این است روز جمعه مردم با حضور خود پای صندوق های رای مانند انتخابات مجلس حماسه دیگری را تکرار کنند و در این فرصت باقی مانده همه این لیست را به دوستان خود معرفی نمایند.

عارف تاکید کرد: حضور گسترده مردم در پای صندوق‌های رای به معنای پیروزی گفتمان اصلاحات است و امیدواریم پیروزی لیست امید در شورای شهر همراه با پیروزی دولت تدبیر و امید در انتخابات ریاست جمهوری تغییر را در شورای شهر رقم بزند و بتوانیم در کنار دولت مشکلات فراوانی  را که شهر با آن دست و پنجه نرم می‌کند مرتفع گردد.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما: