بازی دوسر باخت برای جامعه و نظام سیاسی

بازی دوسر باخت برای جامعه و نظام سیاسی

بهاره آروین» مشکل از تعداد ثبت‌نام‌کنندگان اولیه نیست و در دیگر ممالک هم اوضاع کم‌وبیش به همین منوال است. مشکل در ساختاری است که قرار است کاهش این تعداد اولیه به تعدادی محدود و قابل قبول برای برگزاری انتخابات را امکان‌پذیر کند
نامزدهای انتخابات باید پاسخ دهندمساله اصلی آنان حجاب و گشت ارشاد است یا معیشت و فقر

نامزدهای انتخابات باید پاسخ دهندمساله اصلی آنان حجاب و گشت ارشاد است یا معیشت و فقر

شهیندخت مولاوردی» نامزدها باید پاسخ بدهند مساله اصلی برای آنها حجاب و گشت ارشاد است یا اینکه معیشت، زنانه شدن فقر، زنانه شدن اعتیاد، زنانه شدن آسیب‌های اجتماعی، زنانه شدن ایذر، زنانه شدن سالمندی و... هم برای آنها دارای اهمیت است.
جمعه ۲۵ خرداد ۱۴۰۳ - 2024 June 14
کد خبر: ۷۸۳۱۷
تاریخ انتشار: ۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۱۶:۲۹
عضو جامعه روحانیت مبارز:

شرکت در انتخابات برای همه یک حق و وظیفه است

حق رای در واقع اصلی است که قانون بر گردن ما نهاده و اگر از آن استفاده کنیم، خواهیم توانست دولت پاسخگوی مستقر در کشور داشته باشیم.

تدبیر24»مشاورعالی وزیر کشور گفت : ورود و خروج جهانگیری از عرصه انتخابات با عملکردی صریح، روشن و مقتدرانه پشتوانه محکمی برای روحانی است و مردم روز جمعه پاسخ قاطعی به افراطیون خواهند داد.

رضا اکرمی، رئیس شورای فرهنگی نهاد ریاست جمهوری در گفت و گو با سحر پایگاه  اطلاع رسانی ستاد انتخاباتی دکتر حسن روحانی - با اشاره به لزوم مشارکت حداکثری مردم در انتخابات اظهار کرد : انتخابات در عرصه اجتماعی و مشارکت سیاسی از مواردی به شمار می رود که افراد در آن دارای در اصل مهم حق و وظیف هستند.

وی افزود : حق، در واقع اصلی است که قانون بر گردن ما نهاده و اگر از آن استفاده کنیم، خواهیم توانست دولت پاسخگوی مستقر در کشور داشته باشیم. رای یک اصل سرنوشت ساز در جامعه است و باید به این اصل نهایت توجه را داشته باشیم.

نماینده پیشین مردم تهران و سمنان در مجلس تاکید کرد : طبعا هرچه آرای رئیس جمهور منتخب بیشتر باشد، مسئولیت سازی از سوی مردم در حاکمیت به صورت جدی تری شکل می گیرد. بی شک آرای بالای مردم قدرت و اقتدار دولت آینده را بالاتر برده و پشتوانه مستحکم مردمی برای وی خواهد داشت.

اکرمی همچنین با اشاره به نقش جهانگیری در انتخابات دوازدهم ریاست جمهوری یادآور شد : از ابتدای ورود شخص جهانگیری به عنوان مدیری قابل و فرهیخته به انتخابات، بحث بر این مبنا شکل گرفت که با ورود او به عرصه، حمایت و دفاع از کارنامه دولت یازدهم به حق صورت بگیرد .

وی افزود : طبعا وقتی او به عنوان نفر دوم دولت این وظیفه را به درستی انجام داده اند، با انصراف خود از ادامه رقابت کاندیداها مردم را به حمایت همه جانبه از روحانی دعوت خواهد کرد.

اکرمی در پایان خاطرنشان کرد : ورود و خروج جهانگیری از عرصه انتخابات با عملکردی صریح، روشن و مقتدرانه پشتوانه محکمی برای روحانی است و مردم روز جمعه پاسخ قاطعی به افراطیون خواهند داد.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما: