بازی دوسر باخت برای جامعه و نظام سیاسی

بازی دوسر باخت برای جامعه و نظام سیاسی

بهاره آروین» مشکل از تعداد ثبت‌نام‌کنندگان اولیه نیست و در دیگر ممالک هم اوضاع کم‌وبیش به همین منوال است. مشکل در ساختاری است که قرار است کاهش این تعداد اولیه به تعدادی محدود و قابل قبول برای برگزاری انتخابات را امکان‌پذیر کند
نامزدهای انتخابات باید پاسخ دهندمساله اصلی آنان حجاب و گشت ارشاد است یا معیشت و فقر

نامزدهای انتخابات باید پاسخ دهندمساله اصلی آنان حجاب و گشت ارشاد است یا معیشت و فقر

شهیندخت مولاوردی» نامزدها باید پاسخ بدهند مساله اصلی برای آنها حجاب و گشت ارشاد است یا اینکه معیشت، زنانه شدن فقر، زنانه شدن اعتیاد، زنانه شدن آسیب‌های اجتماعی، زنانه شدن ایذر، زنانه شدن سالمندی و... هم برای آنها دارای اهمیت است.
جمعه ۰۱ تير ۱۴۰۳ - 2024 June 21
کد خبر: ۷۸۳۶۱
تاریخ انتشار: ۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۰۹:۴۸

آمریکا کاهش تحریم‌های ایران را تمدید کرد

وزارت امور خارجه آمریکا اعلام کرد چشم پوشی از برخی تحریم‌ها علیه ایران را به عنوان بخشی از موافقتنامه هسته‌ای سال 2015 ادامه می‌دهد.
تدبیر24»دولت دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا کاهش تحریم ها علیه ایران را که در چارچوب موافقت نامه هسته ای دوره باراک اوباما رئیس جمهور سابق این کشور با تهران صورت گرفت تمدید می کند، اما در عین حال مجازات های اقتصادی جدیدی به بهانه فعالیت موشکی بالستیک ایران اعمال می کند.

وزارت امور خارجه آمریکا اعلام کرد به کنگره اعلام کرده است که چشم پوشی از برخی تحریم ها علیه ایران را به عنوان بخشی از موافقتنامه هسته ای سال 2015 ادامه می دهد.

این تصمیم دولت ترامپ پیش از منقضی شدن چشم پوشی شش ماهه دولت اوباما در ارتباط با تحریم ها علیه ایران اتخاذ شد.

وزارت امور خارجه آمریکا روز چهارشنبه اعلام کرد این کشور چشم پوشی از برخی تحریم ها علیه ایران را که لازمه ادامه روند اجرای موافقتنامه هسته ای با این کشور است، ادامه می دهد.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما: