بازی دوسر باخت برای جامعه و نظام سیاسی

بازی دوسر باخت برای جامعه و نظام سیاسی

بهاره آروین» مشکل از تعداد ثبت‌نام‌کنندگان اولیه نیست و در دیگر ممالک هم اوضاع کم‌وبیش به همین منوال است. مشکل در ساختاری است که قرار است کاهش این تعداد اولیه به تعدادی محدود و قابل قبول برای برگزاری انتخابات را امکان‌پذیر کند
نامزدهای انتخابات باید پاسخ دهندمساله اصلی آنان حجاب و گشت ارشاد است یا معیشت و فقر

نامزدهای انتخابات باید پاسخ دهندمساله اصلی آنان حجاب و گشت ارشاد است یا معیشت و فقر

شهیندخت مولاوردی» نامزدها باید پاسخ بدهند مساله اصلی برای آنها حجاب و گشت ارشاد است یا اینکه معیشت، زنانه شدن فقر، زنانه شدن اعتیاد، زنانه شدن آسیب‌های اجتماعی، زنانه شدن ایذر، زنانه شدن سالمندی و... هم برای آنها دارای اهمیت است.
پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۴۰۳ - 2024 June 20
کد خبر: ۷۸۳۶۳
تاریخ انتشار: ۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۱۰:۰۴

میزان بارش‌ها تاکنون 441 میلی‌متر بوده است

مدیرکل مدیریت بحران لرستان گفت: میزان بارش‌ها در استان تاکنون 441 میلی‌متر بوده است.
تدبیر24»مهندس رضا آریایی در جمع خبرنگاران با اشاره به میانگین میزان بارش در سال آبی جاری و مقایسه آن با مقدار بارش در سال گذشته و بلندمدت 40 ساله تا به امروز، اظهار کرد: میانگین بارش سطح استان در سالجاری تاکنون 441 میلی متر بوده است.
وی ادامه داد: میانگین بارش مدت مشابه در سال قبل 652 میلی ‌متر بوده که 32 درصد کاهش بارندگی را نشان می‌دهد.

مدیرکل مدیریت بحران لرستان گفت: میانگین بارش بلند مدت در مدت مشابه 438 میلی ‌متر بوده است.

وی به مقدار بارش در شهرستان‌های استان تا به امروز اشاره کرد و افزود: تاکنون میزان بارش در شهرستان دورود 626 میلی‌متر، بروجرد  599 میلی‌متر، الشتر502 میلی‌متر، نورآباد 467میلی‌متر، ازنا 419 میلی ‌متر ، خرم آباد 412 میلی ‌متر ، الیگودرز 384 میلی ‌متر ، رومشگان 350 میلی ‌متر ، پلدختر 348 میلی ‌متر و کوهدشت 306 میلی‌متر بوده است.

مدیر‌کل مدیریت بحران لرستان با بیان اینکه در این چند روز بارندگی  در شهرستان‌ های دوره چگنی، دورود ، بروجرد و شهر معمولان تگرگ خسارت زیادی به باغات و کشاورزی آنان وارد کرد، همچنین در این شهرستان‌ها آب به داخل خانه سرازیر شد‌.

آریایی با بیان اینکه خوشبختانه تلفات جانی نداشتیم، اضافه کرد: افرادی که بیمه هستند می‌‌توانند با مراجعه به سازمان بیمه جهت برآورد و دریافت خسارت اقدام کنند‌.

وی تصریح کرد: همچنین در برخی مناطق استان  شاهد ریزش کوه، آب گرفتی برخی معابر شهری روستایی و همچنین ورود روان آب‌ها به برخی منازل مسکونی بودیم‌.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما: