بازی دوسر باخت برای جامعه و نظام سیاسی

بازی دوسر باخت برای جامعه و نظام سیاسی

بهاره آروین» مشکل از تعداد ثبت‌نام‌کنندگان اولیه نیست و در دیگر ممالک هم اوضاع کم‌وبیش به همین منوال است. مشکل در ساختاری است که قرار است کاهش این تعداد اولیه به تعدادی محدود و قابل قبول برای برگزاری انتخابات را امکان‌پذیر کند
نامزدهای انتخابات باید پاسخ دهندمساله اصلی آنان حجاب و گشت ارشاد است یا معیشت و فقر

نامزدهای انتخابات باید پاسخ دهندمساله اصلی آنان حجاب و گشت ارشاد است یا معیشت و فقر

شهیندخت مولاوردی» نامزدها باید پاسخ بدهند مساله اصلی برای آنها حجاب و گشت ارشاد است یا اینکه معیشت، زنانه شدن فقر، زنانه شدن اعتیاد، زنانه شدن آسیب‌های اجتماعی، زنانه شدن ایذر، زنانه شدن سالمندی و... هم برای آنها دارای اهمیت است.
جمعه ۰۱ تير ۱۴۰۳ - 2024 June 21
کد خبر: ۷۸۳۷۴
تاریخ انتشار: ۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۲۰:۰۰
قائم مقام راه آهن:

مردم با شناخت کافی به نامزد مورد نظر خود رای دهند

قائم مقام مدیرعامل شرکت راه آهن جمهوری اسلامی ایران، از مردم خواست با شناخت کافی به نامزد مورد نظر خود در انتخابات فردا(جمعه) رای دهند.
تدبیر24»«احمد خدایی» روز پنجشنبه در گفت وگو با خبرنگار اقتصادی ایرنا افزود: شرکت در انتخابات وظیفه همه آحاد مردم است تا از بین نامزدها اصلح ترین فرد انتخاب شود.
وی تصریح کرد: انتظار داریم در روز 29 اردیبهشت ماه شاهد حضور پرنشاط مردم در پای صندوق های رای باشیم.
خدایی اظهار داشت: امسال صدا وسیما برنامه ریزی خوبی کرده بود تا مردم از برنامه های نامزدها مطلع شوند و امیدوارم مردم با شناخت کافی بتوانند به کاندیدای مورد نظر خود رای دهند.
قائم مقام راه آهن افزود: همانطوری که مقام معظم رهبری فرموده اند مردم در روز 29 اردیبهشت ماه اصلح ترین فرد را برای رئیس جمهوری اسلامی ایران انتخاب خواهند کرد.
به گزارش ایرنا، دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا و میان دوره مجلس دهم شورای اسلامی بیست ونهم اردیبهشت ماه همزمان در سراسر کشور برگزار می شود.
حسن روحانی، سیدمصطفی هاشمی طبا، سیدابراهیم رئیسی و سیدمصطفی میرسلیم نامزدهای انتخابات این دوره ریاست جمهوری هستند.
رئیس دولت دوازدهم تا سال 1400 مسئولیت قوه مجریه را بر عهده دارد.
دراین دوره از انتخابات بیش از 63 هزار شعبه اخذ رای با 130 هزار صندوق رای در کشور در نظر گرفته شده است.
در انتخابات شوراها در 141 شهر اخذ رای به صورت الکترونیکی خواهد بود و در مابقی شعبه ها و انتخابات ریاست جمهوری و میاندوره ای مجلس به جز اخذ رای و شمارش آرا مابقی فرآیند الکترونیکی خواهد بود.
160 هزار نیروی انتظامی برای برقراری امنیت انتخابات بسیج شده است.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما: