بازی دوسر باخت برای جامعه و نظام سیاسی

بازی دوسر باخت برای جامعه و نظام سیاسی

بهاره آروین» مشکل از تعداد ثبت‌نام‌کنندگان اولیه نیست و در دیگر ممالک هم اوضاع کم‌وبیش به همین منوال است. مشکل در ساختاری است که قرار است کاهش این تعداد اولیه به تعدادی محدود و قابل قبول برای برگزاری انتخابات را امکان‌پذیر کند
نامزدهای انتخابات باید پاسخ دهندمساله اصلی آنان حجاب و گشت ارشاد است یا معیشت و فقر

نامزدهای انتخابات باید پاسخ دهندمساله اصلی آنان حجاب و گشت ارشاد است یا معیشت و فقر

شهیندخت مولاوردی» نامزدها باید پاسخ بدهند مساله اصلی برای آنها حجاب و گشت ارشاد است یا اینکه معیشت، زنانه شدن فقر، زنانه شدن اعتیاد، زنانه شدن آسیب‌های اجتماعی، زنانه شدن ایذر، زنانه شدن سالمندی و... هم برای آنها دارای اهمیت است.
جمعه ۰۱ تير ۱۴۰۳ - 2024 June 21
کد خبر: ۷۸۳۹۷
تاریخ انتشار: ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۰۹:۱۵

تدبیر فدراسیون کاراته برای افزایش تیم‌های لیگ

رئیس فدراسیون کاراته گفت: برای افزایش تیم‌ها در لیگ کاراته تسهیلاتی درنظر گرفته شده است.
تدبیر24»محمدصادق فرجی در مجمع انتخابات هیات کاراته استان همدان، اظهار کرد: ورزش کاراته با راه‌یابی به المپیک مورد توجه ویژه قرار گرفت به طوری که  طی 4 سال گذشته اقدامات زیربنایی و اداری خوبی برای ورزش کاراته انجام گرفته و افق فدراسیون و برنامه راهبردی پیش‌بینی شده است.

وی با بیان اینکه برای افزایش تیم‌ها در لیگ تسهیلاتی درنظر گرفته شده است، تصریح کرد: تدوین منشور اخلاقی که از مهمترین برنامه‌های فدراسیون بود، برای ایجاد نظم اخلاقی توسط گروهی از نخبگان در دست اقدام است.

فرجی با اشاره به سطح‌بندی مربیان این رشته ورزشی خاطرنشان کرد: همدان از استان‌های مستعد برای پرورش قهرمان در رشته کاراته است.

در پایان «محمد زنگنه» تنها نامزد انتخابات هیات کاراته با اکثریت آراء مجددا به عنوان رئیس فدارسیون کاراته استان همدان برگزیده شد که رئیس فدراسیون کاراته ابراز امیدواری کرد وی هیات استان را از رکود خارج کند.


بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما: