بازی دوسر باخت برای جامعه و نظام سیاسی

بازی دوسر باخت برای جامعه و نظام سیاسی

بهاره آروین» مشکل از تعداد ثبت‌نام‌کنندگان اولیه نیست و در دیگر ممالک هم اوضاع کم‌وبیش به همین منوال است. مشکل در ساختاری است که قرار است کاهش این تعداد اولیه به تعدادی محدود و قابل قبول برای برگزاری انتخابات را امکان‌پذیر کند
نامزدهای انتخابات باید پاسخ دهندمساله اصلی آنان حجاب و گشت ارشاد است یا معیشت و فقر

نامزدهای انتخابات باید پاسخ دهندمساله اصلی آنان حجاب و گشت ارشاد است یا معیشت و فقر

شهیندخت مولاوردی» نامزدها باید پاسخ بدهند مساله اصلی برای آنها حجاب و گشت ارشاد است یا اینکه معیشت، زنانه شدن فقر، زنانه شدن اعتیاد، زنانه شدن آسیب‌های اجتماعی، زنانه شدن ایذر، زنانه شدن سالمندی و... هم برای آنها دارای اهمیت است.
جمعه ۲۵ خرداد ۱۴۰۳ - 2024 June 14
کد خبر: ۷۸۴۰۸
تاریخ انتشار: ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۶
غلامرضا ظریفیان:

مشارکت حداکثری موجب تقویت وحدت ملی می‌شود

در هیچ جامعه‌ای تغییر رخ نمی‌دهد مگر اینکه آن جامعه در درون خود اقدام به یک تغییر کند.

تدبیر24»غلامرضا ظریفیان، فعال سیاسی اصلاح طلب با بیان اینکه مردم سالاری، عرصه واقعی زیست اجتماعی است که سرنوشت ملت در آن شکل می یابد، گفت: طبق قانون اساسی این حق انتخاب برعهده ملت گذاشته شده تا از طریق آن بتوانند فرد اصلح را در بر اداره امور این زیست جمعی برگزینند.

ظریفیان در گفت و گو با سحر- پایگاه اطلاع رسانی ستاد انتخاباتی دکتر حسن روحانی- با اشاره به مشکلاتی که کشورهای منطقه با آن روبه رو هستند،عنوان کرد: جدای از این بحران‌های منطقه‌ای با تغییر مدیریت بدی که در انتخابات امریکا صورت گرفت و کسانی سرکار آمدند که از تجربه چندانی برخوردار نیستند، حضور حداکثری مردم و انتخاب اصلح آنان می تواند جامعه ما از خطرات پیرامونی خود مصون بدارد.

او با اشاره به اینکه مشارکت حداکثری در داخل کشور هم موجب تقویت وحدت ملی می‌شود و به امید و اعتماد اجتماعی کمک می‌کند که مهم‌ترین سرمایه یک کشور است، اظهار کرد: «ان‌الله لایغیروا ما بقوم حتی یغیروا ما بانفسهم» در هیچ جامعه‌ای تغییر رخ نمی‌دهد مگر اینکه آن جامعه در درون خود اقدام به یک تغییر کند.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما: