بازی دوسر باخت برای جامعه و نظام سیاسی

بازی دوسر باخت برای جامعه و نظام سیاسی

بهاره آروین» مشکل از تعداد ثبت‌نام‌کنندگان اولیه نیست و در دیگر ممالک هم اوضاع کم‌وبیش به همین منوال است. مشکل در ساختاری است که قرار است کاهش این تعداد اولیه به تعدادی محدود و قابل قبول برای برگزاری انتخابات را امکان‌پذیر کند
نامزدهای انتخابات باید پاسخ دهندمساله اصلی آنان حجاب و گشت ارشاد است یا معیشت و فقر

نامزدهای انتخابات باید پاسخ دهندمساله اصلی آنان حجاب و گشت ارشاد است یا معیشت و فقر

شهیندخت مولاوردی» نامزدها باید پاسخ بدهند مساله اصلی برای آنها حجاب و گشت ارشاد است یا اینکه معیشت، زنانه شدن فقر، زنانه شدن اعتیاد، زنانه شدن آسیب‌های اجتماعی، زنانه شدن ایذر، زنانه شدن سالمندی و... هم برای آنها دارای اهمیت است.
جمعه ۲۵ خرداد ۱۴۰۳ - 2024 June 14
کد خبر: ۷۸۴۱۴
تاریخ انتشار: ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۶
روز درخشش ملت؛

رییس ستاد انتخابات کشور:حضور مردم نسبت به دوره گذشته چشمگیر است/امکان رای مجدد وجود ندارد

رییس ستاد انتخابات کشور گفت: گزارش ها حاکی از آن است که حضور مردم افزایش چشمگیری نسبت به دوره گذشته دارد.
تدبیر24»علی اصغر احمدی روز جمعه در جمع خبرنگاران مستقر در ستاد انتخابات کشور افزود: امروز شاهد حضو پرشور مردم در پای صندوق های رای هستیم.
وی ادامه داد: سه انتخابات ریاست جمهوری، شوراهای اسلامی و میاندوره ای مجلس دهم در حال برگزاری است که دو انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی در سراسر کشور و میاندوره ای مجلس در چهار حوزه انتخابیه برگزار می شود.
رییس ستاد انتخابات کشور گفت: اعضای شعب اخذ رای توجه داشته باشند که اگر واجدین شرایط به شعبه ها مراجعه کردند آن ها نمی تواند مراجعه کنندگان را اجبار کنند در سه انتخابات شرکت کنند؛ البته خواهش ما از مردم عزیز این است که در سه انتخابات مشارکت داشته باشند.
احمدی افزود: دستگاه احراز هویت الکترونیکی در تمامی شعب اخذ رای وجود دارد که اطلاعات تمام واجدین شرایط را دارد و به همین دلیل امکان رای مجدد واجدین شرایط وجود ندارد.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما: