بازی دوسر باخت برای جامعه و نظام سیاسی

بازی دوسر باخت برای جامعه و نظام سیاسی

بهاره آروین» مشکل از تعداد ثبت‌نام‌کنندگان اولیه نیست و در دیگر ممالک هم اوضاع کم‌وبیش به همین منوال است. مشکل در ساختاری است که قرار است کاهش این تعداد اولیه به تعدادی محدود و قابل قبول برای برگزاری انتخابات را امکان‌پذیر کند
نامزدهای انتخابات باید پاسخ دهندمساله اصلی آنان حجاب و گشت ارشاد است یا معیشت و فقر

نامزدهای انتخابات باید پاسخ دهندمساله اصلی آنان حجاب و گشت ارشاد است یا معیشت و فقر

شهیندخت مولاوردی» نامزدها باید پاسخ بدهند مساله اصلی برای آنها حجاب و گشت ارشاد است یا اینکه معیشت، زنانه شدن فقر، زنانه شدن اعتیاد، زنانه شدن آسیب‌های اجتماعی، زنانه شدن ایذر، زنانه شدن سالمندی و... هم برای آنها دارای اهمیت است.
جمعه ۲۵ خرداد ۱۴۰۳ - 2024 June 14
کد خبر: ۷۸۴۲۰
تاریخ انتشار: ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۲

انتخابات ریاست‌جمهوری در مادرید و بارسلونا

شهرهای مادرید و بارسلونا از ابتدای صبح روز جمعه شاهد حضور ایرانیان در پای صندوق‌های اخذ رای دوازدهمین دور انتخابات ریاست جمهوری هستند.
تدبیر24»هم‌زمان با سایر هم‌وطنان در کشور مان ایران، ایرانیان مقیم اسپانیا در ساعات آغازین روز جمعه به پای صندوق‌های رای برای تعیین رئیس‌جمهوری دوازدهم رفتند.

با شروع زمان رای‌گیری در بخش کنسولی سفارت جمهوری اسلامی ایران در مادرید، هم‌وطنان کشورمان به پای صندوق‌های رای آمده و با ایستادن در صف به کاندیدای مورد نظرشان رای دادند.

علاوه بر شهر مادرید، یک مرکز  اخذ رای هم در شهر بارسلونا ایجاد شده تا ایرانیان مقیم در شمال اسپانیا، جنوب فرانسه و کشور آندورا بتوانند رای دهند.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما: