بازی دوسر باخت برای جامعه و نظام سیاسی

بازی دوسر باخت برای جامعه و نظام سیاسی

بهاره آروین» مشکل از تعداد ثبت‌نام‌کنندگان اولیه نیست و در دیگر ممالک هم اوضاع کم‌وبیش به همین منوال است. مشکل در ساختاری است که قرار است کاهش این تعداد اولیه به تعدادی محدود و قابل قبول برای برگزاری انتخابات را امکان‌پذیر کند
نامزدهای انتخابات باید پاسخ دهندمساله اصلی آنان حجاب و گشت ارشاد است یا معیشت و فقر

نامزدهای انتخابات باید پاسخ دهندمساله اصلی آنان حجاب و گشت ارشاد است یا معیشت و فقر

شهیندخت مولاوردی» نامزدها باید پاسخ بدهند مساله اصلی برای آنها حجاب و گشت ارشاد است یا اینکه معیشت، زنانه شدن فقر، زنانه شدن اعتیاد، زنانه شدن آسیب‌های اجتماعی، زنانه شدن ایذر، زنانه شدن سالمندی و... هم برای آنها دارای اهمیت است.
پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۴۰۳ - 2024 June 20
کد خبر: ۷۸۴۲۵
تاریخ انتشار: ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۱۲:۲۵
عابدی:

به انتخابات به عنوان یک حق نگاه شود

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی گفت: از جنبه بین‌المللی انتخابات آثار بسیار مثبتی دارد و مهم این نیست که چه کسی رأی آورده بلکه تعداد شرکت کنندگان مهم است.

تدبیر24»حیدر علی عابدی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، با اشاره به حضور مردم در انتخابات، اظهار کرد:  برای شرکت درانتخابات باید به چند نکته توجه کرد. نخست اینکه ما اگر به فکر آینده فرزندان هستیم و می‌خواهیم که کشورمان یک کشور توسعه یافته‌ باشد به طوریکه فرزندانمان با عشق و علاقه در این مملکت زندگی کنند باید حتماً آگاهانه در انتخابات شرکت کنیم.

این نماینده مردم اصفهان در مجلس، با اشاره به اینکه شرکت در انتخابات یک حق است و اگر کسی از این حق خود دفاع نکند در بقیه زندگی نیز موفق نخواهد بود، اضافه کرد: باید به انتخابات به عنوان یک حق نگاه شود.

این عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس بابیان اینکه زمانی که درانتخابات شرکت می‌کنید در واقع  نسبت به سرنوشت کشورمان حساس می‌شویم، افزود: واضح است که در همین ایام انتخابات چقدر فهم سیاسی مردم نسبت به اهمیت انتخابات  تغییر یافته است و محیطی ایجاد شده که همه در این  فرآیند شرکت می‌کنند.

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: کسی که تصمیم دارد در انتخابات شرکت نکند در این فرآیند حضور نمی‌یابد و برایش مهم نیست که چه کسی می‌آید.

عابدی با اشاره به اینکه بنابراین شرکت در انتخابات انگیزه افراد را برای تعیین سرنوشت خودشان افزایش می‌دهد، گفت: از جنبه بین‌المللی نیز انتخابات آثار بسیار مثبتی دارد و مهم این نیست که چه کسی رأی آورده، بلکه تعداد شرکت کنندگان مهم است. 

 وی ادامه داد: شرکت در انتخابات می‌تواند در مجامع بین‌المللی اثرگذار باشد. از همه مهم‌تر اینکه همه مدیون خون شهدا هستیم و جواب شهدا را اگر در انتخابات شرکت فعال نداشته باشیم چه می‌دهیم.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما: