نیمی از جامعه میل به مشارکت در حوزه سیاسی ایران را ندارند

نیمی از جامعه میل به مشارکت در حوزه سیاسی ایران را ندارند

تقی آزاد ارمکی - انتخاباتی که در پیش داشتیم در سایه یک مجموعه از محدودیت‌ها بود. محدودیت اول این بود که قرار نیست دوره آقای رییسی نقد شود و از یک طرف باید آن را دوره طلایی قلمداد کنید.
چرا پیروز شدیم و خوشحال نیستیم؟

چرا پیروز شدیم و خوشحال نیستیم؟

محمد حیدری» نگاهی گذرا به رسانه‌های اصول‌گرا، عمق ناکارآمدی و معیوب بودن این گفتمان را نشان می‌دهد. در واقع اصلا نمی‌توان آنها را «رسانه» خواند، آنها نه رسانه! بلکه تعدادی بنگاه خبرسازی و تبلیغاتی هستند
دوشنبه ۰۱ مرداد ۱۴۰۳ - 2024 July 22
کد خبر: ۷۸۴۳۱
تاریخ انتشار: ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۶
محسن غرویان:

رای سفید دادن کار درستی نیست

زمانی که رئیس جمهور با تعداد آراء بالا انتخاب شود، به پشتوانه قدرت ملی بسیاری از اقدامات قابل تحقق است، بسیاری از حرف ها قابل زدن است و بسیاری از طرح ها قابل اجرا است چون احساس می کند که ملت پشتیبان او هستند.

تدبیر24»محسن غرویان، مدرس حوزه علمیه قم گفت: فعالان سیاسی در تلاش هستند تا همه کسانی که واجد شرایط رای دادن هستند پای صندوق رای حضور پیدا کنند و همچنین از دادن رای سفید خودداری کنند.

این استاد حوزه در گفت وگو با سحر- پایگاه اطلاع رسانی ستاد انتخاباتی دکتر حسن روحانی - عنوان کرد: رای سفید دادن کار درستی نیست، مردم جامعه واقعا اگر تشخیص می دهند که فردی اصلح هستند باید اسم او را روی برگه بنویسند تا تعداد آراء او زیاد شود.

او در ادامه تاکید کرد: زمانی که رئیس جمهور با تعداد آراء بالا انتخاب شود، به پشتوانه قدرت ملی بسیاری از اقدامات قابل تحقق است، بسیاری از حرف ها قابل زدن است و بسیاری از طرح ها قابل اجرا است چون احساس می کند که ملت پشتیبان او هستند.

غرویان با اشاره به اینکه تحریم انتخابات و اینکه افراد گمان کنند بدون حضورشان در پای صندوق کاندیدای محبوب شان به عنوان رئیس جمهور آینده انتخاب خواهد شد یک توطئه است، ادامه داد: مردم باید حضور گسترده یابند و به آقای روحانی رای بدهند تا او با آرای بالا انتخاب شود.

وی افزود: زمانی که مشارکت بالا باشد جهانیان از شعور سیاسی اجتماعی ملت ایران مطلع می شوند و رای سفید دادن در این انتخابات تنها میزان درصد رای فرد اصلح را کم می کند.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما: