بازی دوسر باخت برای جامعه و نظام سیاسی

بازی دوسر باخت برای جامعه و نظام سیاسی

بهاره آروین» مشکل از تعداد ثبت‌نام‌کنندگان اولیه نیست و در دیگر ممالک هم اوضاع کم‌وبیش به همین منوال است. مشکل در ساختاری است که قرار است کاهش این تعداد اولیه به تعدادی محدود و قابل قبول برای برگزاری انتخابات را امکان‌پذیر کند
نامزدهای انتخابات باید پاسخ دهندمساله اصلی آنان حجاب و گشت ارشاد است یا معیشت و فقر

نامزدهای انتخابات باید پاسخ دهندمساله اصلی آنان حجاب و گشت ارشاد است یا معیشت و فقر

شهیندخت مولاوردی» نامزدها باید پاسخ بدهند مساله اصلی برای آنها حجاب و گشت ارشاد است یا اینکه معیشت، زنانه شدن فقر، زنانه شدن اعتیاد، زنانه شدن آسیب‌های اجتماعی، زنانه شدن ایذر، زنانه شدن سالمندی و... هم برای آنها دارای اهمیت است.
جمعه ۰۱ تير ۱۴۰۳ - 2024 June 21
کد خبر: ۷۸۴۳۵
تاریخ انتشار: ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۱۵:۴۹
ابراهیم نکو خبر داد:

شور و نشاط مردمی در رباط کریم

شاط و شور عمومی نشان می دهد که مردم توجه خوبی نسبت به انتخابات و تعیین سرنوشت خود ، جامعه ، آیندگان و کشورشان دارند.

تدبیر24»ابراهیم نکو،نماینده ادوار مجلس شورای اسلامی گفت : خوشبختانه مردم از ساعات ابتدایی روز استقبال خوبی داشته اند و خود من که در حوزه رباط کریم و شهرهای حوزه آن حضور یافتم شاهد آن بودم که مردم با شور و نشاط خوبی در صف های رای حاضر شده اند.

 نکو در گفت و گو با سحر، پایگاه اطلاع رسانی ستاد دکتر روحانی درباره فضای جامعه در روز رای گیری ، گفت: خوشبختانه مردم از ساعات ابتدایی روز استقبال خوبی داشته اند و خود من که در حوزه رباط کریم و شهرهای حوزه آن حضور یافتم شاهد آن بودم که مردم با شور و نشاط خوبی در صف های رای حاضر شده اند.

این نماینده رباط کریم در مجلس نهم ادامه داد: این نشاط و شور عمومی نشان می دهد که مردم توجه خوبی نسبت به انتخابات و تعیین سرنوشت خود ، جامعه ، آیندگان و کشورشان دارند و این جای امیدواری و خوشحالی دارد.

به گفت او، مهمتر از این مشارکت حفظ قوانین و اخلاق در خلال این انتخابات است که مردم به خوبی این مساله را رعایت کرده اند و مسئولان و نهادهای مسئول در نظارت و اجرای انتخابات انتظار می رود که به خوبی تمام مسائل و حواشی انتخابات را رصد کنند تا این انتخابات و این روند خوب و امیدوار کننده همچنان ادامه پیدا کند.

نکو در پایان تصریح کرد: این روند امیدوار کننده حکایت از آن دارد که در پایان این انتخابات مردم پیروز واقعی و اصلی خواهند بود.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما: