بازی دوسر باخت برای جامعه و نظام سیاسی

بازی دوسر باخت برای جامعه و نظام سیاسی

بهاره آروین» مشکل از تعداد ثبت‌نام‌کنندگان اولیه نیست و در دیگر ممالک هم اوضاع کم‌وبیش به همین منوال است. مشکل در ساختاری است که قرار است کاهش این تعداد اولیه به تعدادی محدود و قابل قبول برای برگزاری انتخابات را امکان‌پذیر کند
نامزدهای انتخابات باید پاسخ دهندمساله اصلی آنان حجاب و گشت ارشاد است یا معیشت و فقر

نامزدهای انتخابات باید پاسخ دهندمساله اصلی آنان حجاب و گشت ارشاد است یا معیشت و فقر

شهیندخت مولاوردی» نامزدها باید پاسخ بدهند مساله اصلی برای آنها حجاب و گشت ارشاد است یا اینکه معیشت، زنانه شدن فقر، زنانه شدن اعتیاد، زنانه شدن آسیب‌های اجتماعی، زنانه شدن ایذر، زنانه شدن سالمندی و... هم برای آنها دارای اهمیت است.
يکشنبه ۲۷ خرداد ۱۴۰۳ - 2024 June 16
کد خبر: ۷۸۴۳۶
تاریخ انتشار: ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۱۵:۵۱
عبدالرسول دری اصفهانی:

با افزایش مشارکت امنیت کشور را بیمه کنیم

عضو سابق تیم مذاکره کننده هسته ای معتقد است حضور پرشور مردم در پای صندوق های رای امنیت کشور را در جهان بیمه می کند.

تدبیر24»عبدالرسول دری اصفهانی ،عضو سابق تیم مذاکره کننده هسته ای کشورمان با بیان این مطلب که افزایش مشارکت مردمی تضمین کننده بقای نظام و امنیت و آرامش کشور در برحه حساس کنونی است،گفت :مهم نیست که کدام یکی از کاندیداها گزینه برتر این انتخابات هستند. مهم این است فردی انتخاب شود که بتواند ایران را از گردنه بحران های بین المللی به سلامت عبور دهد.

وی در گفت و گو با سحر- پایگاه اطلاع رسانی ستاد انتخاباتی دکتر حسن روحانی -  ادامه داد: فرد منتخب باید بتواند برای کشور برنامه ای منسجم در حوزه های سیاسی و اقتصادی داشته باشد .

این عضو سابق تیم مذاکره کننده هسته ای تاکید کرد: علاوه بر آن در شرایط حساس منطقه ای که برخی کشورها سعی در ایجاد تنش و رهنمون کردن ما به وضعیت کشورهایی چون سوریه و عراق دارند،روی کار آمدن دولتی خردگرا امری لازم و حیاتی محسوب می شود.

وی تاکید کرد:اگر مردم در تمامی ادوار مختلف انتخاباتی حضور داشته باشند می توانند مسوولان خود را ملزم به پاسخگویی کنند.

به گفته دری اصفهانی از مزایای دیگر مشارکت بالای مردمی این است که نمایندگان ایران در تمامی حوزه های سیاسی و اقتصادی با پشتوانه قابل قبولی پای میز مذاکرات مینشینند و مشکلی از حیث حمایت های مردمی نخواهند داشت.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما: