بازی دوسر باخت برای جامعه و نظام سیاسی

بازی دوسر باخت برای جامعه و نظام سیاسی

بهاره آروین» مشکل از تعداد ثبت‌نام‌کنندگان اولیه نیست و در دیگر ممالک هم اوضاع کم‌وبیش به همین منوال است. مشکل در ساختاری است که قرار است کاهش این تعداد اولیه به تعدادی محدود و قابل قبول برای برگزاری انتخابات را امکان‌پذیر کند
نامزدهای انتخابات باید پاسخ دهندمساله اصلی آنان حجاب و گشت ارشاد است یا معیشت و فقر

نامزدهای انتخابات باید پاسخ دهندمساله اصلی آنان حجاب و گشت ارشاد است یا معیشت و فقر

شهیندخت مولاوردی» نامزدها باید پاسخ بدهند مساله اصلی برای آنها حجاب و گشت ارشاد است یا اینکه معیشت، زنانه شدن فقر، زنانه شدن اعتیاد، زنانه شدن آسیب‌های اجتماعی، زنانه شدن ایذر، زنانه شدن سالمندی و... هم برای آنها دارای اهمیت است.
جمعه ۰۱ تير ۱۴۰۳ - 2024 June 21
کد خبر: ۷۸۴۴۳
تاریخ انتشار: ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۱۶:۰۵
مصطفی تاج زاده:

مشارکت امروز رکورد حضور مردمی را می شکند

در طول 40 سال گذشته چنین مشارکتی را ندیده بودم و اگر همین روند تا شب ادامه پیدا کند فکر می کنم تمام رکوردهای انتخاباتی از نظر میزان رای شکسته خواهد شد.

تدبیر24»مصطفی تاج زاده، معاون سیاسی دولت اصلاحات درباره استقبال و میزان مشارکت مردم گفت: در طول 40 سال گذشته چنین مشارکتی را ندیده بودم و اگر همین روند تا شب ادامه پیدا کند فکر می کنم تمام رکوردهای انتخاباتی از نظر میزان رای شکسته خواهد شد و رییس جمهورهم با حداکثر آرا بتواند در پاستور بماند و به عنوان فرد منتخب مردم انتخاب شود.

اودر گفت و گو با سحر – پایگاه اطلاع رسانی دکتر حسن روحانی-همچنین با اشاره به نشاط مردم پای صندق های رای اضافه کرد: چیزی که در این بین اهمیت دارد این است که افراد با نشاط در صف ها ایستاده اند و با اینکه در حوزه ای که من حضور دارم باید نزدیک به چهارساعت در صف ایستاد، اما با وجود این باز هم افراد با انگیزه در صف ایستاده اند تا به نامزد منتخب خود رای دهند.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما: