نیمی از جامعه میل به مشارکت در حوزه سیاسی ایران را ندارند

نیمی از جامعه میل به مشارکت در حوزه سیاسی ایران را ندارند

تقی آزاد ارمکی - انتخاباتی که در پیش داشتیم در سایه یک مجموعه از محدودیت‌ها بود. محدودیت اول این بود که قرار نیست دوره آقای رییسی نقد شود و از یک طرف باید آن را دوره طلایی قلمداد کنید.
چرا پیروز شدیم و خوشحال نیستیم؟

چرا پیروز شدیم و خوشحال نیستیم؟

محمد حیدری» نگاهی گذرا به رسانه‌های اصول‌گرا، عمق ناکارآمدی و معیوب بودن این گفتمان را نشان می‌دهد. در واقع اصلا نمی‌توان آنها را «رسانه» خواند، آنها نه رسانه! بلکه تعدادی بنگاه خبرسازی و تبلیغاتی هستند
سه‌شنبه ۰۲ مرداد ۱۴۰۳ - 2024 July 23
کد خبر: ۷۸۴۴۳
تاریخ انتشار: ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۱۶:۰۵
مصطفی تاج زاده:

مشارکت امروز رکورد حضور مردمی را می شکند

در طول 40 سال گذشته چنین مشارکتی را ندیده بودم و اگر همین روند تا شب ادامه پیدا کند فکر می کنم تمام رکوردهای انتخاباتی از نظر میزان رای شکسته خواهد شد.

تدبیر24»مصطفی تاج زاده، معاون سیاسی دولت اصلاحات درباره استقبال و میزان مشارکت مردم گفت: در طول 40 سال گذشته چنین مشارکتی را ندیده بودم و اگر همین روند تا شب ادامه پیدا کند فکر می کنم تمام رکوردهای انتخاباتی از نظر میزان رای شکسته خواهد شد و رییس جمهورهم با حداکثر آرا بتواند در پاستور بماند و به عنوان فرد منتخب مردم انتخاب شود.

اودر گفت و گو با سحر – پایگاه اطلاع رسانی دکتر حسن روحانی-همچنین با اشاره به نشاط مردم پای صندق های رای اضافه کرد: چیزی که در این بین اهمیت دارد این است که افراد با نشاط در صف ها ایستاده اند و با اینکه در حوزه ای که من حضور دارم باید نزدیک به چهارساعت در صف ایستاد، اما با وجود این باز هم افراد با انگیزه در صف ایستاده اند تا به نامزد منتخب خود رای دهند.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما: