بازی دوسر باخت برای جامعه و نظام سیاسی

بازی دوسر باخت برای جامعه و نظام سیاسی

بهاره آروین» مشکل از تعداد ثبت‌نام‌کنندگان اولیه نیست و در دیگر ممالک هم اوضاع کم‌وبیش به همین منوال است. مشکل در ساختاری است که قرار است کاهش این تعداد اولیه به تعدادی محدود و قابل قبول برای برگزاری انتخابات را امکان‌پذیر کند
نامزدهای انتخابات باید پاسخ دهندمساله اصلی آنان حجاب و گشت ارشاد است یا معیشت و فقر

نامزدهای انتخابات باید پاسخ دهندمساله اصلی آنان حجاب و گشت ارشاد است یا معیشت و فقر

شهیندخت مولاوردی» نامزدها باید پاسخ بدهند مساله اصلی برای آنها حجاب و گشت ارشاد است یا اینکه معیشت، زنانه شدن فقر، زنانه شدن اعتیاد، زنانه شدن آسیب‌های اجتماعی، زنانه شدن ایذر، زنانه شدن سالمندی و... هم برای آنها دارای اهمیت است.
پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۴۰۳ - 2024 June 20
کد خبر: ۷۸۴۵۸
تاریخ انتشار: ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۱۸:۰۱
غلامحسین کرباسچی:

انتخابات تنها راه نقش آفرینی در اداره کشور است

کسانی که در انتخابات شرکت نمی کنند هم خودشان را از فرصتی که در اختیارشان قرار گرفته محروم کرده اند و تحت تاثیر جریان های دروغین قرار گرفته اند.

تدبیر24»غلامحسین کرباسچی، شهردار تهران شرکت در انتخابات را تنها راه مشارکت سیاسی مردم دانست و گفت: تنها راهی که برای شرکت در مسائل سیاسی و ابراز نظر مانده است شرکت در انتخابات است. در واقع اگر بخواهیم نقشی در اداره کشور داشته باشیم تنها راه این است که در انتخابات شرکت کنیم.

دبیر کل حزب کارگزاران در گفت و گو با سحر – پایگاه اطلاع رسانی دکتر حسن روحانی-همچنین در ادامه با اشاره به افرادی که در انتخابات شرکت نمی کنند،اضافه کرد: کسانی که در انتخابات شرکت نمی کنند هم خودشان را از فرصتی که در اختیارشان قرار گرفته محروم کرده اند و تحت تاثیر جریان های دروغین قرار گرفته اند.

وی افزود:اینکه می گویند رای مردم تاثیری ندارد ساخته کسانی است که خودشان می خواهند به تنهایی سرنوشت مردم را تعیین کنند. بنابراین مردم اگر می خواهند نقشی در اداره کشور داشته باشند حضور فعال داشته باشند و در انتخابات شرکت کنند.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما: