بازی دوسر باخت برای جامعه و نظام سیاسی

بازی دوسر باخت برای جامعه و نظام سیاسی

بهاره آروین» مشکل از تعداد ثبت‌نام‌کنندگان اولیه نیست و در دیگر ممالک هم اوضاع کم‌وبیش به همین منوال است. مشکل در ساختاری است که قرار است کاهش این تعداد اولیه به تعدادی محدود و قابل قبول برای برگزاری انتخابات را امکان‌پذیر کند
نامزدهای انتخابات باید پاسخ دهندمساله اصلی آنان حجاب و گشت ارشاد است یا معیشت و فقر

نامزدهای انتخابات باید پاسخ دهندمساله اصلی آنان حجاب و گشت ارشاد است یا معیشت و فقر

شهیندخت مولاوردی» نامزدها باید پاسخ بدهند مساله اصلی برای آنها حجاب و گشت ارشاد است یا اینکه معیشت، زنانه شدن فقر، زنانه شدن اعتیاد، زنانه شدن آسیب‌های اجتماعی، زنانه شدن ایذر، زنانه شدن سالمندی و... هم برای آنها دارای اهمیت است.
پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۴۰۳ - 2024 June 20
کد خبر: ۷۸۴۷۲
تاریخ انتشار: ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۱۸:۳۳
حمید رضا آصفی:

مردم به اهمیت این دوره از انتخابات واقفند

گستردگی حضور مردم نشان می دهد که مردم به اهمیت انتخابات این دوره واقف هستند.

تدبیر24»حمید رضا آصفی،سخنگوی وزارت امور خارجه دولت اصلاحات حضور گسترده مردم در پای صندوق های رای را نشان دهنده تمایل آنها برای حضور موثر ایران در رویدادهای بین المللی دانست.

آصفی  در گفت و گو با سحر_پایگاه اطلاع رسانی ستاد انتخاباتی دکتر حسن روحانی_ با پرشور عنوان کردن حضور مردم در انتخابات این دوره گفت:گستردگی حضور مردم نشان می دهد که مردم به اهمیت انتخابات این دوره واقف هستند.

سخنگوی وزارت امورخارجه دولت اصلاحات معتقد است با توجه به شرایط ویژه منطقه و جهان حضور پرشور مردم در پای صندوق های رای،بازوی حمایتی دولت در مذاکرات بین المللی خواهد بود.

وی تاکید کرد:افزایش مشارکت امکان برخوردها و تنش های بین المللی را نیز کاهش می دهد. ابتدا به جهت حمایت های مردمی و بعد هم برای اینکه نمایندگان ما با پشتوانه بالاتری در روند مذاکرات حضور داشته باشند.

به گفته آصفی مشارکت گسترده مردم منتج به حضور قوی تر ایران در عرصه های بین المللی می شود.

وی خاطرنشان کرد:مردم این بار نیز نشان دادند که برای حفظ عزت و سربلندی خود از هیچ اقدامی فروگذاری نمی کنند و همچون سی و اندی سال پیش با قدرت حامی نماینده و کاندیدای موردنظر خود هستند.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما: