بازی دوسر باخت برای جامعه و نظام سیاسی

بازی دوسر باخت برای جامعه و نظام سیاسی

بهاره آروین» مشکل از تعداد ثبت‌نام‌کنندگان اولیه نیست و در دیگر ممالک هم اوضاع کم‌وبیش به همین منوال است. مشکل در ساختاری است که قرار است کاهش این تعداد اولیه به تعدادی محدود و قابل قبول برای برگزاری انتخابات را امکان‌پذیر کند
نامزدهای انتخابات باید پاسخ دهندمساله اصلی آنان حجاب و گشت ارشاد است یا معیشت و فقر

نامزدهای انتخابات باید پاسخ دهندمساله اصلی آنان حجاب و گشت ارشاد است یا معیشت و فقر

شهیندخت مولاوردی» نامزدها باید پاسخ بدهند مساله اصلی برای آنها حجاب و گشت ارشاد است یا اینکه معیشت، زنانه شدن فقر، زنانه شدن اعتیاد، زنانه شدن آسیب‌های اجتماعی، زنانه شدن ایذر، زنانه شدن سالمندی و... هم برای آنها دارای اهمیت است.
جمعه ۰۱ تير ۱۴۰۳ - 2024 June 21
کد خبر: ۷۸۴۸۰
تاریخ انتشار: ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۲۰:۰۲
داریوش قنبری:

مراکز رای گیری موظف به اخذ رای همه مراجعه کنندگان هستند

شورای نگهبان و وزارت کشور موظفند طبق قانون تمهیداتی بینادیشند که تا هر زمان که طول کشید رای همه افرادی که به مراکز رای گیری مراجعه کرده اند اخذ شود.

تدبیر24»داریوش قنبری ،نماینده سابق مجلس  گفت: مردم با  حضور شان  پای صندوق های رای می خواهند بر نقش خود  در اداره کشور تاکید کنند و همچون دوم خرداد حماسه ای ماندگار بیافرینند.

این فعال سیاسی  اصلاح طلب  در گفت و گو با سحر-پایگاه اطلاع رسانی ستاد انتخاباتی دکترحسن روحانی -ضمن دعوت از همه مردم برای حضور و مشارکت حداکثری در انتخابات، گفت: فضای خیلی خوبی در تهران و دیگر استا ها  وجود دارد. مردم مشارکت خوبی در حوزه های انتخابیه داشته اند و این  حضور شور و نشاط خوبی در جامعه رقم زده است.

قنبری ادامه داد: من این فضا را وقتی با انتخابات سال 76 مقایسه می کنم به این تصور می رسم که مشارکت مردمی دست کمی با آن دوره ندارد. یادم است آن روز ما برای رای دادن قریب به 15 تا 20 دقیقه منتظر می ماندیم ولی الان برای رای دادن در حوزه ای که حتی به نظر شلوغ هم نبود بیش از یک ساعت در صف منتظر ماندیم. آن هم در شرایطی که رو به روی همان حوزه یک حوزه دیگر وجود داشت و در همان نزدیکی یک مرکز اخذ رای دیگری وجود داشت.

نماینده سابق ایلام در مجلس هفتم و هشتم  افزود: از آنجا که  حضور مردم پای صندوق های رای گسترده بود و تاکنون افراد زیادی هستند  که در صف اخذ رای حضور دارند،شورای نگهبان و وزارت کشور موظفند  طبق قانون  تمهیداتی بینادیشند  که تا هر زمان که  طول کشید  رای افراد اخذ شود.

او در پایان نیز از همه مردم خواست که در انتخابات شرکت کنند و افزود: باید همگی در رای گیری شرکت کنیم . چون رای تعیین کننده سرنوشت کشور ما و آینده ماست . این انتخابات گزینشی بین راه و بیراهه است و باید اعلام کرد که رای ندادن در حقیقت انتخاب شدن همان بیراهه است و همه باید هوشیار باشیم.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما: