بازی دوسر باخت برای جامعه و نظام سیاسی

بازی دوسر باخت برای جامعه و نظام سیاسی

بهاره آروین» مشکل از تعداد ثبت‌نام‌کنندگان اولیه نیست و در دیگر ممالک هم اوضاع کم‌وبیش به همین منوال است. مشکل در ساختاری است که قرار است کاهش این تعداد اولیه به تعدادی محدود و قابل قبول برای برگزاری انتخابات را امکان‌پذیر کند
نامزدهای انتخابات باید پاسخ دهندمساله اصلی آنان حجاب و گشت ارشاد است یا معیشت و فقر

نامزدهای انتخابات باید پاسخ دهندمساله اصلی آنان حجاب و گشت ارشاد است یا معیشت و فقر

شهیندخت مولاوردی» نامزدها باید پاسخ بدهند مساله اصلی برای آنها حجاب و گشت ارشاد است یا اینکه معیشت، زنانه شدن فقر، زنانه شدن اعتیاد، زنانه شدن آسیب‌های اجتماعی، زنانه شدن ایذر، زنانه شدن سالمندی و... هم برای آنها دارای اهمیت است.
پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۴۰۳ - 2024 June 20
کد خبر: ۷۸۵۱۰
تاریخ انتشار: ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۰۹:۳۴

اعلام اسامی اعضای شورای شهر در چند شهر خوزستان

اسامی اعضای شورای شهر در چند شهر خوزستان اعلام شد.

تدبیر24»کوروش مودت، سرپرست فرمانداری هندیجان در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، اظهار کرد: محسن شعبانی با 4 هزار و 170 رأی، فاروق جنتی با 3 هزار و 414 رأی، عبدالنبی گشتیل با 29 هزار و 65 رأی، امیرعباس غزالی با 28 هزار و 80 رأی و غلامعباس فدعمی با 25 هزار و 50 رأی به عنوان اعضای اصلی شورای شهر هندیجان انتخاب شدند.

وی افزود: امیر شکاری با 22 هزار و 95 رأی، معصومه عبادی با 20 هزار و 66 رأی و ابوذر شنبلی با 19 هزار و 81 رأی به عنوان اعضای علی‌البدل پنجمین دوره انتخابات شورای شهر هندیجان انتخاب شدند.

فرماندار هویزه نتایج نهایی انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری در سطح این شهرستان و همچنین نتایج انتخابات شورای شهر هویزه را اعلام کرد.

ناظم ثبوتی در گفت‌وگو با ایسنا، ‌اظهار کرد:‌ کل آرای ماخوذه انتخابات ریاست جمهوری در سطح شهرستان هویزه 20 هزار و 455 رای بوده است که از این تعداد، 13 هزار و 86 رای متعلق به آقای سیدابراهیم رییسی و 5 هزار و 756 رای متعلق به آقای حسن روحانی است.

وی افزود: ‌همچنین از کل آرای ماخوذه انتخابات ریاست جمهوری در شهرستان هویزه 133 رای به آقای سیدمصطفی هاشمی‌طبا و 110 رای به آقای سیدمصطفی میرسلیم اختصاص دارد.

فرماندار هویزه تصریح کرد:‌کل آراء ماخوذه انتخابات شورای شهر هویزه 9 هزار و 417 است بر اساس شمارش آرا پنج نفر اصلی اعضای شهر هویزه به شرح زیر هستند.

عباس نیسی با 2 هزار و 456 رای

سجاد ساکی با 2 هزار و 338 رای

نعمت‌الله ساکی با 2هزار و 41 رای

نعیم بوعذار با 1 و 965 رای

بهرام ساکی با 1957رای

همچنین سه عضو علی البدل شورای شهر هویزه نیز به ترتیب کسب آرا به شرح زیر هستند:

عضو البدل اول مصطفی شلیجی با هزار و 840 رای

عضو البدل دوم عاشور مومنان زاده با هزار و 799 رای

عضو البدل سوم نجم جرفی با هزار و 762 رای

فرماندار آغاجاری نتایج نهایی شمارش آرای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در این شهرستان را اعلام کرد.

محمود عیدانی در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به پایان شمارش آرا شهرستان آغاجاری اظهار کرد:‌ در این شهرستان 5 هزار و 199 رای به نام سیدابراهیم رییسی، 4 هزار و 910 رای به نام حسن‌ روحانی، 100 رای به نام سیدمصطفی آقامیرسلیم و 42 رای به نام سیدمصطفی هاشمی‌طبا ثبت شد.

وی افزود:‌ مردم این شهرستان مشارکت 71 درصدی در انتخابات داشتند.

سرپرست فرمانداری حمیدیه نتایج شمارش آرای انتخابات ریاست جمهوری در این شهرستان را اعلام کرد.

عاشور سواری‌پور در گفت‌وگو با ایسنا،‌ با اشاره به پایان شمارش آرای ماخوذه انتخابات ریاست جمهوری در شهرستان حمیدیه اظهار کرد: ‌کل آرای ماخوذه انتخابات ریاست جمهوری در شهرستان حمیدیه 26 هزار و 506 رای بوده است که از این تعداد، 15 هزار و 720 رای متعلق به آقای سیدابراهیم رییسی و 7 هزار و 853 رای متعلق به آقای حسن روحانی است.

وی ادامه داد:‌ همچنین از کل آرای ماخوذه انتخابات ریاست جمهوری در شهرستان حمیدیه 454 رای به آقای سیدمصطفی میرسلیم و 262 رای به آقای سیدمصطفی هاشمی‌طبا اختصاص دارد و در مجموع 85 رای از کل آرای ماخوذه انتخابات ریاست جمهوری در این شهرستان آرای باطله بود.

سرپرست فرمانداری حمیدیه تصریح کرد: ‌تنها شمارش یک صندوق دیگر از انتخاب شوراهای شهر و روستا در حمیدیه باقی مانده که تا یک ساعت آینده نتایج شمارش آرای انتخابات شوراها در حمیدیه مشخص و اعلام می‌شود.

اسامی اعضای منتخب اصلی و علی‌البدل شورای شهر خرمشهر در پنجمین دوره انتخابات شوراهای شهر و روستا اعلام شد.

به گزارش ایسنا، به نقل از کمیته اطلاع‌رسانی ستاد انتخابات شهرستان خرمشهر، محمدجواد بچاری با 4 هزار و 686 رای، امیر ثامری با 4 هزار و541 رای، موسی مطوری جزیره با 3 هزار و 924 رای، علی بندری با 3 هزار و 847 رای، میلاد پورحمزاوی با 3 هزار و 829 رای، حاتم بندری با 3 هزار و 808 رای و فاخر ربیعی با 3 هزار و 717 رای به عنوان اعضای اصلی انتخاب شدند.

همچنین سیدمنصور فاخری با 3 هزار و 476 رای، ‌احمدرضا یونس‌زاده شیرازی با 3هزار و 468 رای، احمد بوعذار با 3 هزار و 302 رای، مجید حیدری با 3 هزار و 301 رای و عادل چلداوی با 3 هزار و 175 رای به عنوان اعضای علی‌البدل پنجمین دوره شورای اسلامی شهر خرمشهر انتخاب شدند.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما: