بازی دوسر باخت برای جامعه و نظام سیاسی

بازی دوسر باخت برای جامعه و نظام سیاسی

بهاره آروین» مشکل از تعداد ثبت‌نام‌کنندگان اولیه نیست و در دیگر ممالک هم اوضاع کم‌وبیش به همین منوال است. مشکل در ساختاری است که قرار است کاهش این تعداد اولیه به تعدادی محدود و قابل قبول برای برگزاری انتخابات را امکان‌پذیر کند
نامزدهای انتخابات باید پاسخ دهندمساله اصلی آنان حجاب و گشت ارشاد است یا معیشت و فقر

نامزدهای انتخابات باید پاسخ دهندمساله اصلی آنان حجاب و گشت ارشاد است یا معیشت و فقر

شهیندخت مولاوردی» نامزدها باید پاسخ بدهند مساله اصلی برای آنها حجاب و گشت ارشاد است یا اینکه معیشت، زنانه شدن فقر، زنانه شدن اعتیاد، زنانه شدن آسیب‌های اجتماعی، زنانه شدن ایذر، زنانه شدن سالمندی و... هم برای آنها دارای اهمیت است.
يکشنبه ۲۷ خرداد ۱۴۰۳ - 2024 June 16
کد خبر: ۷۸۵۱۱
تاریخ انتشار: ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۰۹:۳۵
دبیر ستاد انتخابات خوزستان اعلام کرد:

پایان شمارش آرای انتخابات ریاست جمهوری در خوزستان تا ظهر شنبه

دبیر ستاد انتخابات خوزستان گفت: پیش‌بینی‌ می‌شود تا ظهر فردا کار شمارش آرای انتخابات ریاست جمهوری در خوزستان به پایان برسد.

تدبیر24»حبیب‌الله فضل‌الله‌پور در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد:‌ در حال حاضر آرای ماخوذه انتخابات ریاست جمهوری در سراسر استان در حال شمارش است و پیش‌بینی می‌شود تا ظهر شنبه کار شمارش آرای انتخابات ریاست جمهوری در خوزستان به پایان برسد.

وی با اشاره به عدم شمارش آرای انتخابات در شهرستان اهواز تصریح کرد: ‌باید گستردگی کلانشهر اهواز را در این زمینه در نظر گرفت.

دبیر ستاد انتخابات خوزستان عنوان کرد: پس از پایان شمارش آرای انتخابات ریاست جمهوری در خوزستان کار شمارش آرای انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا آغاز خواهد شد.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما: