نیمی از جامعه میل به مشارکت در حوزه سیاسی ایران را ندارند

نیمی از جامعه میل به مشارکت در حوزه سیاسی ایران را ندارند

تقی آزاد ارمکی - انتخاباتی که در پیش داشتیم در سایه یک مجموعه از محدودیت‌ها بود. محدودیت اول این بود که قرار نیست دوره آقای رییسی نقد شود و از یک طرف باید آن را دوره طلایی قلمداد کنید.
چرا پیروز شدیم و خوشحال نیستیم؟

چرا پیروز شدیم و خوشحال نیستیم؟

محمد حیدری» نگاهی گذرا به رسانه‌های اصول‌گرا، عمق ناکارآمدی و معیوب بودن این گفتمان را نشان می‌دهد. در واقع اصلا نمی‌توان آنها را «رسانه» خواند، آنها نه رسانه! بلکه تعدادی بنگاه خبرسازی و تبلیغاتی هستند
پنجشنبه ۰۴ مرداد ۱۴۰۳ - 2024 July 25
کد خبر: ۷۸۵۱۱
تاریخ انتشار: ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۰۹:۳۵
دبیر ستاد انتخابات خوزستان اعلام کرد:

پایان شمارش آرای انتخابات ریاست جمهوری در خوزستان تا ظهر شنبه

دبیر ستاد انتخابات خوزستان گفت: پیش‌بینی‌ می‌شود تا ظهر فردا کار شمارش آرای انتخابات ریاست جمهوری در خوزستان به پایان برسد.

تدبیر24»حبیب‌الله فضل‌الله‌پور در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد:‌ در حال حاضر آرای ماخوذه انتخابات ریاست جمهوری در سراسر استان در حال شمارش است و پیش‌بینی می‌شود تا ظهر شنبه کار شمارش آرای انتخابات ریاست جمهوری در خوزستان به پایان برسد.

وی با اشاره به عدم شمارش آرای انتخابات در شهرستان اهواز تصریح کرد: ‌باید گستردگی کلانشهر اهواز را در این زمینه در نظر گرفت.

دبیر ستاد انتخابات خوزستان عنوان کرد: پس از پایان شمارش آرای انتخابات ریاست جمهوری در خوزستان کار شمارش آرای انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا آغاز خواهد شد.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما: