بازی دوسر باخت برای جامعه و نظام سیاسی

بازی دوسر باخت برای جامعه و نظام سیاسی

بهاره آروین» مشکل از تعداد ثبت‌نام‌کنندگان اولیه نیست و در دیگر ممالک هم اوضاع کم‌وبیش به همین منوال است. مشکل در ساختاری است که قرار است کاهش این تعداد اولیه به تعدادی محدود و قابل قبول برای برگزاری انتخابات را امکان‌پذیر کند
نامزدهای انتخابات باید پاسخ دهندمساله اصلی آنان حجاب و گشت ارشاد است یا معیشت و فقر

نامزدهای انتخابات باید پاسخ دهندمساله اصلی آنان حجاب و گشت ارشاد است یا معیشت و فقر

شهیندخت مولاوردی» نامزدها باید پاسخ بدهند مساله اصلی برای آنها حجاب و گشت ارشاد است یا اینکه معیشت، زنانه شدن فقر، زنانه شدن اعتیاد، زنانه شدن آسیب‌های اجتماعی، زنانه شدن ایذر، زنانه شدن سالمندی و... هم برای آنها دارای اهمیت است.
پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۴۰۳ - 2024 June 20
کد خبر: ۷۸۵۱۲
تاریخ انتشار: ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۰۹:۳۶

مشارکت 80 درصدی مردم شهرستان کرمان در انتخابات 96

فرماندار کرمان از مشارکت حدود 80 درصدی مردم شهرستان کرمان خبر داد.
تدبیر24»«محمدعلی توحیدی» دیشب(جمعه 29 اردیبهشت‌ماه) در حاشیه بازدید استاندار کرمان از ستاد انتخابات شهرستان کرمان از مشارکت حدود 80 درصدی مردم شهرستان کرمان خبر داد و گفت: همه اقدامات ستاد انتخاباتی شهرستان کرمان مطابق قانون بوده است.

وی از رکورد کرمانی‌ها در انتخابات 29 اردیبهشت ماه خبر داد و گفت:  کرمانی‌ها در انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری و پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا رکورد بسیار شایسته‌ای را رقم زدند.

فرماندار کرمان ادامه داد: حدود 405 هزار نفر از واجدین شرایط رأی دادن در شهرستان کرمان در انتخابات شرکت کردند و این مشارکت نشان از هوشمندی، درایت و شعور بالای مردم کرمان می‌دهد.

توحیدی با بیان این‌که امیدواریم هر چه سریع‌تر کار شمارش آرا انجام و نتایج به وزارت کشور ارسال شود، خاطرنشان کرد: از همه ظرفیت‌ها برای شمارش دقیق و صحیح آرا استفاده می‌کنیم تا حقی از کسی ضایع نشود.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما: